Rekrutacja na studia w Anglii i Walii: krok-po-kroku

Myślisz o studiach w UK ? Zarejestruj się na naszej stronie używając zielonego przycisku w prawej górnej części ekranu. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do poradników, a przechodząc przez wszystkie 7 kroków aplikacji masz pewność, na którym etapie rekrutacji na studia w Anglii się znajdujesz.

Po zalogowaniu wyświetli Ci się informacja, kto jest Twoim osobistym doradcą edukacyjnym wraz z jego danymi kontaktowymi. Taki konsultant pomoże Ci przejść wszelkie procedury związane z procesem rekrutacji na studia w Anglii lub Walii. Dodatkowo dzięki rejestracji uzyskasz dostęp do kreatora CV i listy ofert pracy. Wymagania na studia w Anglii i Walii bardzo się od siebie różnią w zależności od uczelni i kierunku, dlatego najlepiej napisz do nas i sprawdź jak się dostać na studia w Wielkiej Brytanii.

Studia w Anglii w 7 krokach

 • 1 Załóż konto na tej stronie

  Zarejestruj się na naszej stronie, dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich tutoriali i formularzy. Niczego nie przegapisz!

  Czytaj więcej
 • 2 Utwórz konto w brytyjskim systemie UCAS

  Zarejestruj się w UCAS - brytyjskim systemie składania podań na studia. Utwórz konto używając naszego buzzwordu "studyengland2020"- to kod, który nas połączy.

  Czytaj więcej
 • 3 List motywacyjny i Referencje

  Piszesz list motywacyjny (Personal Statement) i prosisz nauczyciela o napisanie referencji.

  Czytaj więcej
 • 4 Opłać aplikację kartą płatniczą

  Opłacasz sprawdzoną przez nas aplikację w UCAS. Wpisowe w UK wynosi: 20 funtów za 1 kierunek lub 25 funty za 2 do 5 kierunków.

  Czytaj więcej
 • 5 Wybierz kierunki i zaaplikuj o pożyczkę

  Z uzyskanych ofert uczelni wybierasz wymarzony kierunek studiów i składasz wniosek o finansowanie czesnego przez rząd brytyjski.

  Czytaj więcej
 • 6 Zakwaterowanie

  Składasz podanie o akademik lub szukasz mieszkania.

  Czytaj więcej
 • 7 Praca

  Pomagamy Ci napisać CV, sprawdzamy je i podsyłam Ci ciekawe oferty pracy.

  Czytaj więcej

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020