UCFB – kobiety w sporcie


UCFB wspiera i zachęca kobiety oraz celebruje ich wybitne osiągnięcia. Uczelnia widzi sportowca, osobę biznesu i przedsiębiorcę w każdym swoim studencie niezależnie od płci, pochodzenia czy religii. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz i jesteś zdeterminowany, aby podążać za marzeniami, UCFB jest właściwym miejscem dla Ciebie, a obecni studenci i absolwenci tego uniwersytetu są tego najlepszym dowodem.



„To zaszczyt spotkać tak wiele studentek o tak dużym potencjale. Mam możliwość zainspirować je do większych osiągnięć, zwiększenia pewności siebie, aby mogły wyjść poza strefę komfortu i podołać wszelkim wyzwaniom, z którymi mogą się spotkać.” – Stacy Birchall, UCFB programme leader, BA (Hons) Physical Education and the Foundation Year


Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 2019 UCFB przeprowadziło rozmowy z niektórymi z najbardziej znanych kobiet pracujących w przemyśle piłkarskim i sportowym, aby dowiedzieć się jakie wyzwania napotkały próbując przebić się i pracować na najwyższych szczeblach branży zdominowanej przez mężczyzn.


„Ważną rzeczą, z której trzeba sobie zdać sprawę, jest fakt, że kwestia nierówności nie ma nic wspólnego z kobiecymi umiejętnościami czy osobowością, chodzi o uprzedzenia, do których byliśmy przyzwyczajeni. Jeśli kobiety będą wystarczająco odważne, żeby podważyć te uprzedzenia i wyobrażenia, pewnego dnia będą w stanie zawładnąć przyszłością sportu.” – Rumina Dimova, Market Research & Insight Assistant, UCFB


„Wierzę, że jako mężczyźni i kobiety, zamiast ignorować nasze różnice, musimy je zaakceptować i przekroczyć. Środowisko UCFB dokładnie to odzwierciedla – stanowi ono pozytywną, inspirującą platformę dla kobiet i mężczyzn, umożliwiając im karierę w branży piłkarskiej i sportowej.” – Jennifer Lace, UCFB lecturer in BA (Hons) Football Coaching & Management; BA (Hons) Physical Education


„Cieszę się, że mogłam osobiście poznać pracodawców, którzy chcą zdywersyfikować swoich pracowników i zdają sobie sprawę, że umiejętności kobiet są tak samo dobre jak ich męskich odpowiedników.” – Nicola White, Careers Coach, UCFB



Wiktoria, studentka kierunku Sports Business and Coaching, w następujący sposób opisuje swoje doświadczenia jako jednej z kobiet uczących się na UCFB: “W zeszłym roku na każdym z kampusów uczelni studiowało 400-500 osób, natomiast dziewczyn na obu kampusach (Wembley i Etihad) było 200, co daje około 20% wszystkich studentów. UCFB wspiera swoje studentki i stara się budować równość w branży sportowej, np. wysyłając oferty pracy nie eliminują kobiet, a nawet zachęcają je do wzięcia udziału w rekrutacji. To samo dotyczy różnych kursów, między innymi kursów trenerskich. Uniwersytet bardzo wspiera swoich studentów, niezależnie od płci czy pochodzenia, jeśli uczestniczą w zajęciach poza uniwersytetem czy pracują – wykładowcy są wyrozumiali i oferują dodatkowe zajęcia, jeśli ktoś ma problemy z przyswojeniem materiału. Jeśli chodzi o wzajemne wspieranie się studentek, to w 2019 roku na UCFB Wembley powstało Women Society – grupa organizuje wspólne darmowe lunche, spotkania, podczas których dziewczyny mogą się spotkać, porozmawiać, powymieniać doświadczeniami. Powstała również specjalna wspólna grupa na Whats App”.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023