Aplikacja o Pre-Settled Status

Czym jest Pre-Settled Status i do czego jest on potrzebny?


Status Settled (który uzyskuje się po 5letnim pobycie w UK) lub Pre-Settled jest potrzebny do tego by móc przebywać na terenie UK po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Dzięki temu statusowi Twoje prawo do życia, pracy, studiów, publicznych sektorów nie wygaśnie po 31 grudnia 2020 roku.


Do zaaplikowania o Pre-Settled Status potrzebujesz: paszport biometryczny lub dowód osobisty.


Ściągnij aplikację:

  • System Android – EU Exit: ID Document Check i zeskanuj paszport lub dowód osobisty
  • System IOS – ID Document Check – aplikacja będzie dostępna do końca 2019 roku.

Jeżeli nie posiadasz na telefonie systemu Android. Dowód lub paszport można zeskanować też w lokalnym urzędzie miasta, który możesz wyszukać poprzez tą wyszukiwarkę> jest to koszt 14 funtów.


Czas na aplikację o Pre-Settled Status jest do końca grudnia 2020 jeżeli Wielka Brytania wyjdzie z UE bez dealu.


Aplikacja o Pre-Settled Status jest darmowa.


By zaaplikować, przejdź na stronę> i kliknij START NOW.


Jeżeli przebywasz w UK i chcesz dowiedzieć się więcej: 
Telefon: 0300 123 7379
Od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem bank holidays) od 8 rano do 20 
W soboty i niedziele od 9:30 do 16:30 

Jeżeli przebywasz poza UK i chcesz dowiedzieć się więcej:
Telefon: +44 (0)203 080 0010
Od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem bank holidays) od 8 rano do 20 
W soboty i niedziele od 9:30 do 16:30


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020