Administracja w biznesie – Zdrowie i opieka społeczna MBA

Zwiększ swoją wiedzę i zrozumienie zarządzania strategicznego dzięki naszemu MBA w Londynie i uzyskaj praktyczny wgląd we współczesne problemy w organizacjach opieki zdrowotnej i społecznej.

Złożoność współczesnej opieki zdrowotnej i opieki społecznej wynikająca z ciągłych innowacji została opisana jako „rząd wielkości” większy niż w innych branżach. Obecnie użytkownicy usług zdrowotnych i opieki społecznej coraz częściej domagają się spersonalizowanych usług opieki zdrowotnej o wyższej jakości, podczas gdy zagrożenie oszczędnościowe w sektorze publicznym zwiększa presję na dostawców usług, w tym na łańcuch opieki zdrowotnej i opieki społecznej, na ich dostarczanie. Ten stopień studiów podyplomowych spełnia szczególne wymagania stawiane profesjonalistom odpowiedzialnym za wiodącą politykę, strategię i usługi w ich organizacji; czy to w sektorze publicznym, prywatnym czy dobrowolnym.

Będziesz uczyć się kluczowych dyscyplin zarządzania w kontekście opieki zdrowotnej; w tym planowanie biznesowe i finanse, zarządzanie projektami i operacjami, doskonalenie usług opieki zdrowotnej i przywództwo.

Niezależnie od tego, czy jesteś przełożonym, menedżerem, decydentem czy klinicystą, który chce dowiedzieć się więcej o zarządzaniu opieką zdrowotną, ten kurs będzie miał znaczący wpływ na twoją obecną i przyszłą karierę.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/master-of-business-administration-health-and-social-care-mba/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020