Bezpieczeństwo w sieci BSc

Cyberataki pojawiają się w nagłówkach na całym świecie. Zapotrzebowanie na utalentowanych absolwentów kierunków informatycznych przewyższa podaż, więc dostosuj z nami swoje umiejętności sieciowe i danych, weź opcjonalny rok stażu i bądź gotowy, aby odcisnąć swój ślad w globalnym przemyśle bezpieczeństwa cybernetycznego. Nasz nowy kurs z Cambridge jest przygotowywany do certyfikacji National Cyber ​​Security Center (NCSC), a nasze bliskie powiązania z instytucjami bezpieczeństwa cybernetycznego, takimi jak OWASP i Cyber ​​Crime Prevent, wprowadzają ekspertów branżowych do klasy.

Cyberbezpieczeństwo jest głównym priorytetem dla rządów i organizacji na całym świecie. Nigdy wcześniej świat nie był tak podatny na ataki. Ponieważ rząd i organizacje zwiększają budżety na ochronę cybernetyczną, nigdy nie było lepszego czasu na inwestowanie w przemysł. Będziemy współpracować, aby zbadać, w jaki sposób organizacje i osoby fizyczne mogą podjąć działania w celu ochrony online przed cyberatakami.

W tym multidyscyplinarnym programie zaczniemy od zrozumienia podstaw cyberprzestępczości wraz z sieciami i systemami operacyjnymi. Zrozumiesz i rozpoznasz zagrożenia dla organizacji i jej infrastruktury. Omówiono wprowadzenie do zasad oprogramowania i bezpieczne tworzenie oprogramowania.

Strategiczne wdrażanie i wdrażanie bezpieczeństwa cybernetycznego w kontekście organizacyjnym jest badane w architekturze systemów bezpiecznych, podczas gdy analizowane są takie aspekty, jak bezpieczeństwo sieci i bezpieczeństwo danych. W ramach dyplomu znajduje się program CCNA Routing and Switching oraz program nauczania CCNA Security; zwiększanie wartości dzięki wiodącym w branży umiejętnościom i uznaniu. Możesz uczyć się od nas do pełnej certyfikacji zarówno CCNA Routing and Switching, jak i CCNA Security. Musisz tylko zapłacić za opłaty egzaminacyjne.

Będziesz także rozwijać umiejętności transferu w zakresie zarządzania projektami i zapewniania jakości, które są niezbędne dla specjalistów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego. Skoncentrujesz się na aspektach zarządzania ryzykiem, zarządzaniu bezpieczeństwem i prawnych aspektach bezpieczeństwa cybernetycznego, a także powiązanych koncepcjach etycznego przetwarzania.

Zachęcamy do zapisania się na nasz tytuł kanapkowy, który obejmuje roczne staż pracy w branży komputerowej. To znacznie poprawia szanse naszego studenta na zatrudnienie, ponieważ zdobędziesz umiejętności komunikowania informacji menedżerom wyższego szczebla w przedsiębiorstwie, dając ci pewność przedstawienia swoich rozwiązań rozwiązywania problemów i strategicznego planowania bezpieczeństwa w dowolnej organizacji.

Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystasz w realnym kontekście w naszych specjalistycznych laboratoriach wyposażonych w takie narzędzia jak Kali Linux, Wireshark, Nmap i Burp Suite. Zastosujesz podstawowe umiejętności w testowaniu penetracji, zautomatyzujesz ataki i exploity oraz obejdziesz oprogramowanie antywirusowe.

Masz możliwość podjęcia roku praktyki jako część swojego stopnia.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/cyber-security-bsc-hons-3/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020