Cyfrowa gospodarka LLM

Opanuj kwestie prawne i polityczne związane z gospodarką cyfrową. Rozwijaj najnowsze strategiczne umiejętności biznesowe, a także zaawansowaną wiedzę prawniczą, aby zostać strategicznym liderem biznesu cyfrowego lub prawnikiem.

Opanuj zaawansowane prawo międzynarodowe w języku angielskim, wraz z prawnikami z różnych jurysdykcji i środowisk.
Korzystaj z małych klas: otrzymuj bliskie wsparcie i nawiązuj przyjaźnie na całe życie.
Studiuj w centrum prawnej dzielnicy Cambridge, w połowie drogi między hrabstwem a sądem hrabstwa.
Dołącz do szkoły prawniczej z zadowolonymi studentami: nasi studenci prawa byli najbardziej zadowoleni z Wielkiej Brytanii w 2015 i 2016 *
Zgłaszaj się do naszej Kliniki Prawa: zastosuj teorię prawa, pomagając obywatelom
Uzyskaj porady z pierwszej ręki od profesjonalisty na temat naszego programu mentorskiego
Uzyskaj dostęp do Squire Law Library University of Cambridge
* The Complete University Guide 2015 oraz The Times and Sunday Times University League Table 2016

Rozwijaj swoje umiejętności prawne i biznesowe na zaawansowanym poziomie
W naszej gospodarce cyfrowej LLM rozwiniesz umiejętności zostania strategicznym liderem biznesu cyfrowego, który będzie w stanie pomóc firmom, organizacjom i rządom wykorzystać potencjał gospodarki cyfrowej, chroniąc jednocześnie ich prawa.

Twoje rozumowanie prawne, analiza krytyczna, umiejętności badawcze i niezależna ocena zostaną wykonane, gdy uzyskasz szczegółową znajomość najważniejszych zagadnień prawnych i politycznych leżących u podstaw gospodarki cyfrowej.

Naucz się podstawowych tematów i specjalizuj się
Koncentrując się na wyzwaniach i możliwościach współczesności, nasze podstawowe moduły wprowadzą Cię w praktykę prawa w takich obszarach, jak komunikacja, konkurencja, własność intelektualna i dane.

W naszych opcjonalnych modułach możesz specjalizować się w globalizacji i handlu światowym, międzynarodowym prawie konkurencji, ładu korporacyjnym lub międzynarodowym prawie handlowym.

Na koniec kursu wykorzystasz wszystkie umiejętności i wiedzę, którą nauczyłeś się, aby zbadać i ukończyć duży projekt w dziedzinie gospodarki cyfrowej, która najbardziej Cię interesuje, pod nadzorem eksperta.

Korzystaj z małych klas
Wszystkie nasze moduły obejmują pracę w małych grupach seminaryjnych uzupełnioną niezależnymi badaniami, co pozwala rozwiązać każdy problem pojedynczo i daje wyraźne rozróżnienie między nimi. Nasze małe zajęcia pozwolą ci otrzymać dedykowane wsparcie od wykładowców i nawiązać bliskie przyjaźnie z innymi studentami.

Uzyskaj wsparcie od różnych ekspertów
Przez cały kurs będziesz otrzymywać wsparcie i porady od oddanych pracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Należą do nich kierownik kursu Tom Serby i dr Sarita Patil-Woolhouse (obaj praktykowali jako prawnicy komercyjni w City of London po ukończeniu University of Cambridge); Dr Ana Keglević Steffek (autor wiodących tekstów z zakresu prawa handlowego) i profesor Rohan Kariyawasam (stypendysta Harvarda Fulbrighta i członek grupy konsultacyjnej E15 w sprawie chińskiego projektu dotyczącego pasa drogowego).

Opanuj prawo międzynarodowe w języku angielskim
Prawo angielskie stanowi podstawę wielu tradycji i zasad prawnych na całym świecie, szczególnie w Ameryce i krajach Wspólnoty Narodów, takich jak Indie, Malezja i Nigeria. Studiowanie prawa międzynarodowego w języku angielskim daje unikalny wgląd w kształtowanie gramatyki prawa, a także zaawansowane umiejętności posługiwania się językiem używanym na całym świecie.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/digital-economy-llm/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020