Dramat i filmoznawstwo

Poznaj teorię i praktykę filmową z całego świata, a także różne tryby działania w naszym pełnym wymiarze czasu Dramat i filmoznawstwo w Cambridge. Wybierz studiować za granicą w USA przez jeden semestr, brać udział w wycieczkach i produkcjach oraz otrzymywać stałe wsparcie w poszukiwaniu miejsc pracy. Twórz własne innowacyjne projekty, przygotowując się do kariery producenta, reżysera lub praktyka na scenie lub ekranie.

Nasze kursy medioznawcze i filmowe zajęły 4 miejsce w Wielkiej Brytanii za „Zadowolony z nauczania” w Guardian University Guide 2018
Występuj w miejscach publicznych w Cambridge oraz w kampusie Mumford Theatre i Covent Garden Studio
Studiuj za granicą przez jeden semestr w USA i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Pokaż swoje filmy w Cambridge Arts Picturehouse i innych miejscach publicznych
Zaangażuj się za kulisami lokalnych wydarzeń dzięki naszym linkom do organizacji, w tym magazynu Take One i festiwalu filmowego w Cambridge
Skorzystaj z naszych linków do lokalnych sieci, takich jak Cambridge Arts Network i Cambridge Live, aby zbudować fundamenty pod swoją przyszłą karierę
Wykorzystaj w pełni Cambridge dzięki teatrom, corocznym festiwalom filmowym i szekspirowskim oraz kinom artystycznym i głównym nurtowi
Doświadcz bycia częścią profesjonalnej trupy w naszym Community Theatre Company
Zanurz się w naszej pracowitej społeczności – współpracuj ze studentami na innych kreatywnych kursach przy projektach takich jak teledyski lub filmy dokumentalne
Rozwijaj umiejętności techniczne i produkcyjne we wszystkich naszych zakładach, wspierane przez nasz specjalistyczny personel techniczny
Na naszych studiach licencjackich i filmowych poznasz najnowszą teorię i praktykę w obu dziedzinach, ale co najważniejsze, skupienie się na pracy praktycznej da ci przedsmak tego, jak to jest pracować jako nowoczesny specjalista ds. Wydajności, zarówno przed, jak i za kamerą.

Zapoznamy się z językami i konwencjami dramatu i filmu, przedstawiając niektóre z kluczowych ruchów w ich historii, od kina hollywoodzkiego po bardziej eksperymentalne filmy i sposoby wykonania. Nauka zostanie poparta praktycznymi warsztatami, a także wizytami w miejscach i festiwalach, zapewniając ci z pierwszej ręki doświadczenie dwóch różnych stron: zarówno jako środka wyrazu, jak i branży.

Będziesz także wykorzystywać swoją wiedzę do tworzenia własnych innowacyjnych projektów, projektowania, reżyserii i występów w spektaklach na dużą skalę, a także eksperymentowania z zasadami tworzenia filmów. Niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w praktyce scenicznej lub filmowej, czy też w kombinacji obu, będziesz mieć okazję zobaczyć swoje prace wyemitowane w miejscach publicznych, w tym w Cambridge Arts Picturehouse, naszym teatrze Mumford i innych obiektach komercyjnych w mieście.

W naszych opcjonalnych modułach możesz dalej odkrywać własne zainteresowania, z tematami obejmującymi teorię filmu dokumentalnego, wydajność nowych mediów i animację. Możesz również skorzystać z możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w wybranym zawodzie. Nasze bliskie kontakty z lokalnymi organizacjami, w tym z Cambridge Film Festival i Cambridge Junction, mogą pomóc w nawiązaniu kontaktu z liderami branży w środowiskach profesjonalnych, zarówno za kulisami, jak i przed domem.

W trakcie kursu twoje studia będą wspierane przez nasz zespół ekspertów-wykładowców oraz bliską społeczność studentów i absolwentów, wspieranych przez naszą dedykowaną grupę Drama na Facebooku * i Film Studies na Facebooku / kanał na YouTube. Mamy również grupę na Facebooku, która pomaga Ci znaleźć doświadczenie w pracy nad projektami filmowymi i wideo.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/drama-and-film-studies-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023