Dramat i literatura angielska

Odkryj, w jaki sposób nasze społeczeństwa ukształtowały się i zostały ukształtowane przez literaturę angielską, i poznaj różne tryby działania, w naszym pełnym wymiarze godzin Dramat i literatury angielskiej w Cambridge. Wybierz studiować za granicą w USA przez jeden semestr oraz uczestniczyć w wycieczkach i produkcjach, aby poszerzyć swoje doświadczenie. Przygotuj się na karierę w takich dziedzinach sztuki jak nauczanie – i zmień sposób, w jaki inni postrzegają świat.

Występuj w miejscach publicznych w Cambridge, a także w kampusie Mumford Theatre i Covent Garden Studio
Przeglądaj klasyczne teksty literackie obok gatunków, w tym science fiction i literatury dziecięcej
Studiuj za granicą przez jeden semestr w USA i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Wybierz się na wycieczkę w teren i weź udział w produkcjach, aby poszerzyć swoje doznania
Skorzystaj z naszych linków do lokalnych sieci, takich jak Cambridge Arts Network i Cambridge Live, aby zbudować fundamenty pod swoją przyszłą karierę
Doświadcz bycia częścią profesjonalnej trupy w naszym Community Theatre Company
Popraw swoje umiejętności pisania, zarówno krytyczne, jak i kreatywne
Dostosuj moduły do ​​swojej idealnej kariery
W naszym dramacie BA (z wyróżnieniem) i literaturze angielskiej odkryjesz znaczenie literatury angielskiej i dramatu dla społeczeństwa; w jaki sposób wpływają one na takie czynniki, jak kultura, język i ekonomia ich czasu. Nauczysz się także technik, które pozwolą ci lepiej angażować odbiorców i wpływać na nich dzięki własnej praktyce dramatu i pisaniu.

Nasz przepis dotyczący dramatu koncentruje się na wydajności. Będziesz pracował nad produkcjami publicznymi i mniejszymi projektami, eksplorując teksty i praktyki od XX wieku, a także opracowując własne produkcje. Aby zdobyć doświadczenie we współpracy grupowej, będziesz mieć okazję współpracować z uczniami z innych kursów, takich jak sztuki sceniczne i muzyka, tworząc innowacyjne i odważne praktyki wykonawcze.

Tymczasem, studiując literaturę angielską, z kolei poznasz wiele innych przedmiotów w tym samym czasie, w tym historię, politykę, filozofię, religię, psychologię i historię sztuki. Oprócz rozwijania umiejętności w zakresie umiejętności czytania i pisania – ważnych dla każdej kariery – poznasz także metody badań literackich, takie jak bibliografie, bazy danych i technologie informacyjne.

Nasze opcjonalne moduły pozwolą ci ćwiczyć pisanie twórcze, ukierunkować studia na teorię dramatu lub wydajność lub specjalizować się w konkretnej karierze, takiej jak reżyseria, publikacja lub dramaterapia.

Możesz także podjąć pracę, aby zdobyć cenne doświadczenie w preferowanej branży, na przykład w profesjonalnej firmie teatralnej lub w wydawnictwie. Nasza własna Anglia Ruskin Community Theatre Company może zapewnić dalsze doświadczenie we współpracy z profesjonalnym reżyserem przy lokalnych projektach.

W trakcie kursu twoje studia będą wspierane przez nasz zespół literatury angielskiej i ekspertów dramatu, w tym kierownika kursu Dr Sue Wilson (red. DH Lawrence: Wybrane historie) i dr Tory Young (autor Studiowania literatury angielskiej, tekstu używanego przez wielu uniwersytety).

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/drama-and-english-literature-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023