Dramat

Poznaj różne tryby wydajności i praktyki dramatu na pełnym etacie w Cambridge. Wybierz studia za granicą w USA na semestr i uzyskaj stałe wsparcie w poszukiwaniu miejsc pracy. Rozwijaj umiejętności sceniczne, ekranowe i inne media performance, aby pomóc ci rozwinąć karierę jako reżyser, aktor, wykonawca, technik lub nauczyciel.

Występuj w miejscach publicznych w Cambridge, a także w kampusie Mumford Theatre i Covent Garden Studio
Studiuj za granicą przez semestr w USA i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Postępuj zgodnie z doświadczeniowym programem „uczenia się przez robienie”: wybierz moduły dla swojej idealnej kariery, zaproponuj 100% praktyczny duży projekt i ukończ studia z profesjonalnie przygotowanym showreelem i portfolio
Skorzystaj z naszych linków do lokalnych sieci, takich jak Cambridge Arts Network i Cambridge Live, aby zbudować fundamenty pod swoją przyszłą karierę
Zanurz się w naszej pracowitej społeczności – wykonuj i współpracuj przy projektach z innymi studentami z branż kreatywnych
Doświadcz bycia częścią profesjonalnej trupy w naszym Community Theatre Company
Rozwijaj umiejętności techniczne i produkcyjne we wszystkich naszych zakładach, wspierane przez nasz specjalistyczny personel techniczny
Nasz BA (z wyróżnieniem) Dramat pomoże ci stać się pewnym siebie, wszechstronnym i ekscytującym praktykiem dramatu, niezależnie od dziedziny, w której zamierzasz pracować.

Koncentrując się na wydajności, będziesz pracować nad produkcjami publicznymi i mniejszymi projektami, badając praktyki od XX wieku, a także opracowując własne oryginalne produkcje.

Będziesz zachęcany do tworzenia innowacyjnych i odważnych ćwiczeń oraz rozwijania wiedzy specjalistycznej w zakresie współpracy grupowej, obok własnych występów solo.

Dzięki naszym opcjonalnym modułom możesz przypisać wagę swoim studiom do 80% wydajności i praktyki lub specjalizować się w dalszej karierze, takiej jak Applied Theatre, dramaterapia lub umiejętności produkcji za kulisy w zakresie oświetlenia, dźwięku, wideo lub administracji teatrem i marketingu.

Nasze bliskie kontakty z lokalnymi firmami, w tym takimi jak Cambridge Junction, pomogą Ci nawiązać kontakt z liderami branży i zdobyć doświadczenie zawodowe w profesjonalnych środowiskach teatralnych, zarówno za kulisami, jak i przed domem.

Podczas pierwszego roku studiów będziesz pracować nad przedstawieniem w Covent Garden Studio zaraz po przyjeździe, a następnie w naszym kampusowym teatrze Mumford w drugim semestrze. Drugi rok rozpocznie się kolejną dużą produkcją dla teatru mumford, a na trzecim roku w miejscu komercyjnym w Cambridge. Poza tymi głównymi produkcjami większość obowiązkowych i opcjonalnych modułów będzie również oparta i oceniana na podstawie pracy praktycznej lub performatywnej. W przypadku dużego projektu kończącego kurs możesz nawet zaproponować projekt w 100% praktyczny.

Nasze staże i opcjonalne moduły pozwolą Ci doświadczyć strony produkcyjnej prowadzenia profesjonalnej firmy teatralnej, na przykład dzięki nagradzanemu New International Encounter. Poza kursem znajdziesz możliwości pracy w Mumford, a także możliwość regularnych występów profesjonalnych firm turystycznych i muzyków. Możesz także zgłosić się na ochotnika do naszej Anglii Ruskin Community Theatre Company, organizując warsztaty i występy w lokalnych szkołach, aby uzyskać więcej doświadczenia w byciu częścią profesjonalnego zespołu.

Wszystkie te doświadczenia ułatwią ci znalezienie pracy z zespołami teatralnymi po ukończeniu studiów, a nawet stworzenie własnej. Jeden z naszych ostatnich studentów, Oliver Scott, po ukończeniu założył Teatr Momentum, a teraz prowadzi warsztaty aktorskie, a także jest prezenterem radiowym, reżyserem i profesjonalnym aktorem.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/drama-ba-hons-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023