Filozofia

Podejmij wielkie pytania, które mistyfikowały ludzkość od zarania świadomości, i odkryj, w jaki sposób największe umysły próbowały odpowiedzieć na nie na naszym pełnym etacie w Cambridge. Wybierz studia za granicą w USA lub Kanadzie. Naucz się korzystać z metod filozoficznych w życiu codziennym i rozwijaj umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia w przyszłej karierze.

Weź udział w kursie, który zajął 1. miejsce w Wielkiej Brytanii z satysfakcją w Guardian University Guide 2018
Wybierz wiele spośród dziesięciu najbardziej wymaganych umiejętności na rok 2020 *, w tym złożone rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie
Rozwiń swoje umiejętności i opcje kariery – poznaj historię filozofii oraz problemy i problemy we współczesnej filozofii
Weź udział w wydarzeniach takich jak seria wykładów Royal Institute of Philosophy i dołącz do naszego społeczeństwa filozoficznego, aby brać udział w dyskusjach i debatach filozoficznych
Studiuj za granicą w USA lub Kanadzie w ramach naszego programu wymiany i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Dostosuj kurs do swoich zainteresowań za pomocą naszych opcjonalnych modułów i własnego, w pełni nadzorowanego, dużego projektu
Ucz się języka obcego w ramach kursu w naszym programie językowym Anglia.
Nasz stopień licencjata (z wyróżnieniem) zapozna Cię z największymi zagadkami, które fascynowały ludzi od stuleci. Zastanawiasz się nad pytaniami takimi jak „kim jesteśmy?”, „Co możemy wiedzieć?” I „co powinniśmy zrobić, aby prowadzić wartościowe życie?”, A także dowiedzieć się, jak inni próbowali je rozwiązać.

Twoje studia zapewnią ci zrozumienie historii przedmiotu, a także współczesne debaty w ramach analitycznych i kontynentalnych tradycji filozofii, zapewniając, że ukończysz studia z szerokim zrozumieniem przedmiotu, a nasze opcjonalne moduły dadzą ci szansę koncentrować się na określonych obszarach zainteresowania, takich jak filozofia religii, filozofia sztuki, etyka, filozofia umysłu lub myśl polityczna.

Studiując pomysły i argumenty głównych filozofów z przeszłości i teraźniejszości oraz angażując się w dyskusje z innymi uczniami, rozwiniesz swoje myślenie, aby stało się bardziej rygorystyczne, systematyczne i kreatywne. Zdobędziesz także kluczowe umiejętności, które będą przydatne w całej Twojej karierze, w tym krytyczną analizę, skomplikowane rozwiązywanie problemów i osąd.

Twoje studia będą wspierane przez nasz podstawowy zespół pracowników filozofii, którzy oferują indywidualne konsultacje i spersonalizowane opinie na temat twoich ocen (nasza filozofia BA (z wyróżnieniem) została wybrana na 2. miejsce w Wielkiej Brytanii za „Zadowolony z informacji zwrotnych” w Guardian Przewodnik po uniwersytecie 2018). Możesz także dołączyć do naszego Towarzystwa Filozoficznego, które organizuje wydarzenia takie jak debaty, warsztaty i quizy.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/philosophy-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023