– Fizyka z technologią jądrową

Ten kierunek oferuje możliwość studiowania zastosowań fizyki jądrowej w dostawach energii, medycynie i układach napędowych wraz z solidnym rdzeniem fizyki głównego nurtu. Ten kurs stanowi idealny punkt wyjścia do kariery w stale rozwijającym się przemyśle nuklearnym. Obejmuje prace eksperymentalne w naszym dedykowanym laboratorium promieniowania jonizującego.


Dlaczego warto wybrać ten kurs?
– Będziesz korzystać z doskonałego nauczania. Otrzymaliśmy tytuł Guardian University of the Year 2019, Guardian University Award w kategorii Course and Curriculum Design za nasze innowacyjne nauczanie (projekt SCALE-UP), otrzymaliśmy złotą ocenę w rządowej Teaching Excellence Framework, otrzymaliśmy tytuł Modern University of the Year in The Times i Sunday Times Good University Guide 2018 oraz University of the Year in the Times Higher Education Awards 2017,
– dołączysz do zadowolonych studentów. Utrzymujemy stale wysoką ocenę zadowolenia w National Student Survey. W najnowszym badaniu (2019) ogólne zadowolenie z naszych kursów fizyki i astronomii wyniosło 97%, co plasuje nas w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii,
– będziesz miał okazję zdobyć doświadczenie. Nasze kursy oferują możliwość ubiegania się o staż w Wielkiej Brytanii lub za granicą, zapewniając rzeczywiste doświadczenie, którego poszukują pracodawcy. Ostatnie roczne staże odbyły się w CERN, E.ON, holenderskim instytucie sądowym i Diamond Light Source. W naszych grupach badawczych odbywają się płatne letnie staże, w których można zdobyć praktyczne doświadczenie badawcze. Nasi uczniowie odbyli płatne praktyki letnie w lokalnych szkołach średnich oraz w British Antarctic Survey.


Więcej informacji o tym kierunku w języku angielskim znajdziesz tutaj:
https://studiawanglii.pl/courses/physics-with-nuclear-technology/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020