Fotografia

Eksploruj i eksperymentuj z praktykami fotograficznymi na naszym pełnym etacie w Cambridge School of Art. Wybierz studia za granicą przez jeden semestr w Holandii, weź udział w fotograficznych wycieczkach terenowych i uzyskaj wsparcie w znalezieniu pracy. Zainspiruj się teorią fotografii, aby opracować własny, unikalny język wizualny i zostań pewnym siebie, wszechstronnym fotografem, który będzie w stanie promować swoją pracę przy użyciu profesjonalnych technik.

Dołącz do kursu, który uzyskał 93% za „Ogólna satysfakcja” w National Student Survey 2019
Odkryj znaczenie eksperymentów w praktyce fotograficznej i rozwijaj własną specjalizację, korzystając z odpowiedniej wiedzy kontekstowej i teoretycznej
Naucz się umiejętności zawodowych, takich jak publikowanie swojej pracy w książkach i wystawach artystów lub promowanie swojej pracy poprzez kampanie w mediach społecznościowych
Skorzystaj z naszych standardowych w branży analogowych i cyfrowych urządzeń, w tym kolorowych i czarno-białych ciemni, wysokiej klasy pakietu cyfrowego i profesjonalnych urządzeń do wypożyczania sprzętu
Uzyskaj dodatkowe opinie i porady od obecnych fotografów za pośrednictwem naszej przyjaznej sieci studentów i absolwentów
Otrzymuj stałe wsparcie w celu znalezienia miejsc pracy i doświadczenia zawodowego.
Studiuj za granicą przez jeden semestr w Holandii i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Weź udział w zagranicznych wycieczkach, aby doświadczyć fotografowania różnych lokalizacji – ostatnie wycieczki obejmowały Wenecję i Pragę
Na naszym licencjacie z wyróżnienia (z wyróżnieniem) poznasz wiele obszarów praktyki fotograficznej, w tym cyfrowe / analogowe tworzenie obrazów, eksperymentalne zwrotnice, multimedia, samodzielne publikowanie i wystawę.

Poprzez ciągłe eksperymenty będziesz zachęcany do udoskonalenia swojego stylu fotograficznego i głosu, z dużą ilością okazji do odkrywania swojej nowej praktyki. Nasi wykładowcy studiów kontekstowych poprowadzą Cię do specjalistycznych zasobów badawczych w naszej dobrze zaopatrzonej bibliotece kampusu. Będziesz mógł przeglądać setki monografii fotografów oraz uzyskiwać dostęp do tekstów technicznych i kontekstowych, a także innych zasobów internetowych, aby wspierać i poszerzać swoją praktykę.

Nauczysz się także stosować profesjonalne podejście do swojej praktyki fotograficznej, obejmujące wiele aspektów zarządzania karierą, takich jak kwestie praw, zarządzanie projektami i autopromocja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nasze opcjonalne moduły dadzą Ci szansę na dalszą specjalizację swojego zestawu umiejętności, obejmując przedmioty takie jak grafika, sztuka cyfrowa i ruchomy obraz.

Wszystkie twoje prace będą wspierane przez zespół praktykujących fotografów i artystów wizualnych, którzy podzielą się z Tobą swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas wykładów, seminariów i warsztatów, ale także poprzez indywidualne tutoriale i wsparcie w studio.

Nasze analogowe i cyfrowe urządzenia zwiększą Twoje zaufanie dzięki standardowemu w branży sprzętowi, w tym kolorowym i czarno-białym ciemniom; studia ciągłe, dzienne i lampy błyskowe; oraz pakiet cyfrowej postprodukcji i drukowania. Możesz również wypożyczyć specjalistyczny sprzęt do swojej pracy, korzystając z naszej dedykowanej usługi pożyczkowej.

Dzięki naszej wyjątkowej sieci studentów i absolwentów fotografii, w tym Twittera i Facebooka, będziesz mieć również możliwość uczenia się od innych, którzy już rozpoczęli swoją drogę do zostania profesjonalnym fotografem.

 

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/photography-ba-hons-4/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020