– Globalne bezpieczeństwo żywności

Prawie co ósma osoba na całym świecie jest chronicznie niedożywiona. Powtarzające się gwałtowne wzrosty cen żywności i niepokoje społeczno-polityczne, zmiany klimatu, degradacja ziemi i niedobór zasobów naturalnych – w połączeniu ze spadkiem liczby społeczności wiejskich i źródeł utrzymania – sprawiły, że bezpieczeństwo żywnościowe znalazło się wysoko na liście priorytetów rozwoju. Kurs ma na celu sprostanie rosnącym wymaganiom profesjonalistów, wyposażonych w wiedzę, zrozumienie, umiejętności i podejście potrzebne do sprostania tym wyzwaniom.


Dlaczego warto wybrać ten kurs?
– Twoje studia będą odbywać się w kampusie Brackenhurst w School of Animal, Rural and Environmental Sciences – wiodącym dostawcą edukacj od ponad 60 lat,
– personel posiada wiedzę specjalistyczną w zakresie globalnego rolnictwa, bezpieczeństwa żywnościowego, zarządzania środowiskiem, zrównoważonego rozwoju, stosunków międzynarodowych i geografii,
– mamy międzynarodowe powiązania z organizacjami takimi jak Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO),
– będziesz korzystać zarówno z dyscypliny akademickiej, jak i kompleksowego wsparcia studentów w przyjaznej atmosferze rodzinnej.


Więcej informacji o tym kierunku w języku angielskim znajdziesz tutaj:
https://studiawanglii.pl/courses/global-food-security-and-development/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020