Gry komputerowe

Rozwijaj umiejętności artystyczne związane z szybko rozwijającą się branżą gier komputerowych na naszym pełnym etacie w dziedzinie gier komputerowych w Cambridge, akredytowanym przez TIGA. Uzyskaj pomoc w znalezieniu miejsc pracy i studiuj moduły opracowane z pomocą profesjonalistów z branży gier. Odkryj, jak możesz wykorzystać badania wizualne, eksperymenty twórcze i rozwój techniczny, aby stworzyć karierę jako twórca gier.

Dołącz do kursu, który uzyskał 92% za „Nauczanie na moim kursie” w National Student Survey 2019
Nasza akredytacja TIGA daje odznakę doskonałości, aby pokazać przyszłym pracodawcom
Popraw swoje perspektywy dzięki mówcom gościnnym i briefom na żywo z firm takich jak Sony, Sumo Digital, Jagex i Frontier
Weź udział w wydarzeniach z przedstawicielami branży, takich jak festiwal gier Brains Eden, organizowany co roku przez ARU, gdzie studia gier przyciągają najnowsze talenty
Studia w Cambridge, gdzie mieści się 18% brytyjskiego przemysłu gier (nesta.org.uk)
Otrzymuj stałe wsparcie w celu znalezienia miejsc pracy i doświadczenia zawodowego
Nasz licencjat z wyróżnieniem Gry komputerowe (z wyróżnieniem) wyposaży Cię w umiejętności gry komputerowej 3D w zakresie modelowania, teksturowania i animacji, umożliwiając tworzenie postaci, środowisk i efektów specjalnych.

Dowiesz się, jak planować projekty za pomocą grafiki koncepcyjnej i wprowadzać je w życie za pomocą animacji i interaktywnych gier, takich jak Unity 3D. Otrzymasz również dostęp do najnowszych technologii, obsługiwanych przez dedykowanego specjalistę ds. Grafiki komputerowej.

Według Microsoftu „65% dzisiejszych studentów będzie wykonywać prace, które jeszcze nie istnieją”. Nasze elastyczne moduły pozwolą Ci odkrywać różne aspekty sztuki cyfrowej, a także specjalizować się w wybranym obszarze, pomagając Ci w karierze na przyszłość.

Dzięki naszym bliskim powiązaniom z innymi kursami Cambridge School of Art będziesz mieć również okazję współpracować z ilustratorami, animatorami, grafikami i studentami filmów, przygotowując cię do przyszłej współpracy i zatrudnienia w branżach kreatywnych poza grami.

Z pomocą wykładowców z branży oraz naszej kadry dydaktycznej pokażą Ci się najbardziej aktualne praktyki dla artystów pracujących w grach komputerowych. Mamy powiązania z wieloma lokalnymi firmami zajmującymi się grami, w tym Teorią Ninja, Jagex i Frontier. Jesteśmy także partnerami Globalnego Forum Nauki i Technologii, które zapewniają dostęp do najnowocześniejszych materiałów badawczych.

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023