Inżynieria elektroniczna BEng

Nasz nowoczesny styl życia zależy od elektroniki – od iPodów po piekarniki, są wszędzie. Dzięki naszemu dyplomowi inżynierii elektronicznej opanujesz gałąź technologii niezbędną do naszego stylu życia. W naszych nowych laboratoriach elektronicznych w Chelmsford będziesz używać najnowszego standardowego oprogramowania do projektowania, symulacji i budowy systemów elektronicznych oraz rozwijania kreatywnych umiejętności rozwiązywania problemów. Ten akredytowany przez Instytut Inżynierii i Technologii kurs oferuje rok stażu w branży i prowadzi do statusu Inżyniera Włączonego.

Nasz kurs zapewni szczegółową wiedzę na temat dziedziny technologii, która jest absolutnie niezbędna dla naszego nowoczesnego stylu życia. Przygotuje Cię do kariery w najnowocześniejszym rozwoju technologii.

Podczas nauki projektowania i budowy systemów elektronicznych skoncentrujesz się na głównych zagadnieniach związanych z elektroniką. Będziesz także miał okazję bardziej szczegółowo rozwinąć niektóre umiejętności, aby specjalizować się w obszarze zainteresowania.

Skorzystaj z naszych najnowocześniejszych laboratoriów elektroniki i mikroelektroniki, korzystając ze wsparcia i wskazówek naszego wewnętrznego zespołu ekspertów technicznych. Używamy standardowego oprogramowania, w tym oprogramowania do projektowania systemów cyfrowych Xilinx ISE oraz oprogramowania do projektowania systemów Multisim i Labview firmy National Instruments oraz platform sprzętowych, które zawierają najnowsze wszystkie programowalne układy Zynq SoC FPGA i mikrokontrolery ARM. Będziesz także korzystać z szerokiej gamy centralnych urządzeń komputerowych i medialnych.

Do czasu ukończenia studiów będziesz kreatywnym rozwiązywaniem problemów i będziesz mógł projektować systemy i komponenty. Będziesz także mógł wziąć pod uwagę społeczne, środowiskowe i ekonomiczne konsekwencje różnych aspektów elektroniki.

Wszyscy nasi studenci mają możliwość odbycia rocznego stażu w branży od roku 2 do 3.

Ten program jest akredytowany przez IET i spełnia wymogi edukacyjne dla dyplomowanego inżyniera, gdy jest przedstawiany z akredytowanym mgr. Ponadto program spełnia wymogi edukacyjne dotyczące rejestracji jako Incorporated Engineer.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/electronic-engineering-beng-hons-3/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020