Język angielski i językoznawstwo

Dowiedz się, w jaki sposób język kształtuje ludzkie pomysły, postawy i tożsamość na naszym pełnym etacie na kierunku Język angielski i językoznawstwo w Cambridge. Wybierz studiować za granicą przez jeden semestr w Niemczech lub Hiszpanii i otrzymuj stałe wsparcie w znalezieniu pracy. Zostań ekspertem od komunikacji w języku globalnym i zaimponuj pracodawcom na całym świecie, niezależnie od ścieżki kariery, którą zamierzasz podążać.

Poznaj strukturę, rozwój i kontekst społeczny języka angielskiego w Wielkiej Brytanii i na całym świecie
Dowiedz się, jak język kształtuje tożsamość ludzi, postawy, pomysły i opinie
Poznaj swoje zainteresowania zawodowe w modułach opcjonalnych, od nauczania języka angielskiego po publikowanie, a następnie wypróbuj je naprawdę w naszym module doświadczenia zawodowego
Studiuj za granicą przez jeden semestr w Niemczech lub Hiszpanii i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Na naszym BA (z wyróżnieniem) język angielski i językoznawstwo, będziesz kopać pod powierzchnią języka codziennego, aby odkryć mechanizmy, zarówno fizyczne, jak i abstrakcyjne, które pozwalają nam się komunikować.

Tematy takie jak składnia, semantyka i fonologia pozwolą ci zrozumieć, w jaki sposób tworzymy znaczenie z dźwięków i przekształcamy to znaczenie w złożone struktury, które interpretują otaczający nas świat. Dowiesz się, w jaki sposób język rozwija się i ewoluuje podczas użytkowania, a także podobieństwa i różnice między językiem angielskim a innymi językami.

Po drodze zdobędziesz ważne umiejętności badawcze, w tym pisanie wniosków i analizę danych, a nasze opcjonalne moduły pozwolą Ci odkrywać własne zainteresowania. Możesz wybierać spośród tematów związanych z karierą, takich jak nauczanie języka angielskiego i pisanie opowiadań, do bardziej akademickich dziedzin, takich jak sposób, w jaki obrazy komunikują znaczenie i jak różne sposoby ekspresji mogą tworzyć i kwestionować płeć.

Możesz także zorganizować staż w dziedzinie, w której zamierzasz pracować, lub uczyć się języka obcego od poziomu początkującego lub podstawowego do zaawansowanego.

Podczas wszystkich studiów nasz zespół ekspertów wykładowców będzie do Państwa dyspozycji, w tym dr Bettina Beinhoff (Postrzeganie tożsamości poprzez akcent – postawy wobec osób nierodzimych i ich akcentów w języku angielskim), dr Sebastian Rasinger (badania ilościowe w językoznawstwie) : An Introduction) i Dr Michelle Sheehan (współautorka The Philosophy of Universal Grammar).

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/english-language-and-linguistics-ba-hons-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023