Komunikacja międzykulturowa MA

Naucz się skutecznie komunikować w międzykulturowym miejscu pracy i przygotuj się na rolę w dzisiejszym zglobalizowanym świecie.

Pełny opis
Naucz się teorii języka i kultury oraz umiejętności komunikacji biznesowej
Studiuj w społeczności studentów z całego świata
Spędź jeden semestr na kampusie europejskim (opcjonalnie)
Dwukrotnie nagrodzony nagrodą „National Languages ​​for Export” w Wielkiej Brytanii w dziedzinie handlu i inwestycji (region wschodni, Wielka Brytania) w kategorii „Innowacyjne kursy w kształceniu dorosłych, kształceniu wyższym i wyższym, które przygotowują studentów do pracy w lub z osobami nieanglojęzycznymi” rynki ”.
W naszej komunikacji międzykulturowej MA odkryjesz znaczenie relacji międzykulturowych dla nowoczesnego klimatu społeczno-gospodarczego – i dla budowania w nim udanej kariery.

Dowiesz się, w jaki sposób różnice kulturowe wpływają na nasze interakcje w miejscu pracy i w szerszym społeczeństwie, biorąc pod uwagę takie kwestie, jak migracja, tożsamość oraz sposób, w jaki polityka UE radzi sobie z problemami językowymi.

Ucząc się korzystać z różnych narzędzi metodycznych do rozumienia języka i komunikacji, poprawisz swoje umiejętności analityczne i zyskasz pewność siebie w samodzielnym myśleniu o interdyscyplinarnych, a często międzynarodowych, wyzwaniach współczesnego miejsca pracy.

Jeśli studiujesz u nas w pełnym wymiarze godzin, możesz również spędzić jeden semestr na uniwersytecie europejskim (Eurocampus). Twoje studia będą równoważne studiom z Cambridge, a cała Twoja praca będzie w języku angielskim, ale z korzyścią dla zdobycia doświadczenia z życia i pracy w innym kraju.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz nasz kampus w Cambridge, czy Eurocampus, będziesz współpracować z uczniami z całego świata, zapewniając dodatkowe zrozumienie środowisk międzykulturowych, które będą wspierać twoje studia akademickie.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/intercultural-communication-ma/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020