Kryminologia BA

Spoglądaj poza tradycyjne punkty widzenia, kwestionuj swoje opinie i rozwiązuj złożone problemy społeczne na naszym pełnym etacie kryminologii w Cambridge. Wybierz studiować za granicą przez semestr w USA i wybrać się na wycieczkę w Wielkiej Brytanii lub Europie. Naucz się oceniać dowody, myśleć krytycznie i tworzyć argumenty, aby przygotować się do kariery w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych i zapobieganiu przestępczości.

Dołącz do 8-go rankingu kryminologii w Wielkiej Brytanii (The Guardian University Guide 2018)
Poszerz swoją perspektywę na ten multidyscyplinarny kurs, który czerpie z wielu dziedzin nauki
Dowiedz się poprzez analizy przypadków prawdziwych przestępców, najnowsze badania i interaktywne sesje
Popraw swoje perspektywy, pracując nad wybraną przez siebie karierą od pierwszego modułu, korzystając z umiejętności związanych z zatrudnieniem i CV
Studiuj za granicą przez jeden semestr w USA i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Poczuj się wspierany w naszej bliskiej społeczności studentów i pracowników, w tym w grupach społecznościowych kryminologii
Weź udział w regularnych wydarzeniach, takich jak wycieczki terenowe, dochodzenia kryminalistyczne, wykłady gościnne i nasza konferencja kryminologowa pod koniec roku
Na naszym BA (z wyróżnieniem) kryminologii, będziesz rozpatrywać procesy związane z przestępczością, wiktymizacją i sądownictwem karnym z różnych multidyscyplinarnych perspektyw akademickich, takich jak socjologia, psychologia, polityka i prawo. Stopień ten da ci możliwość zakwestionowania twoich istniejących opinii i próby oceny kontrastujących dowodów wokół przyczyn przestępstwa, krytycznego myślenia o skuteczności kary i kłócenia się o reprezentację przestępstwa i wiktymizacji.

Podczas pierwszego semestru w module Umiejętności dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych zaczniesz budować portfolio dla swojej przyszłej kariery i CV, identyfikując potencjalne role dostępne w sektorze wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i rozwijając ukierunkowanie na swój stopień, w tym udział w wolontariacie i zatrudnienie targi.

Korzystając z najnowocześniejszej teorii, badań i studiów przypadków, poznasz najistotniejsze problemy przestępczości, takie jak przemoc wobec kobiet i dziewcząt, zbrodnie potężnych, oportunistycznych zbrodni, zbrodnie wojenne, korupcja i kultura miejska; ich możliwe przyczyny, sposób, w jaki reaguje na nie system wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i jak reprezentują je media.

Nasze linki do organizacji takich jak Rape Crisis, National Crime Agency i Police (za pośrednictwem naszego Policing Institute for the Eastern Region) dadzą ci pole do pracy nad projektem i rozprawy, w tym możliwość przeprowadzenia wywiadu z kluczowymi postaciami w lokalnej społeczności i potencjalnym doświadczeniem zawodowym .

W trakcie kursu twoje studia będą wspierane przez naszą bliską społeczność pracowników i studentów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z indywidualnego korepetycji, innych grup wsparcia studentów lub naszych dedykowanych grup mediów społecznościowych ARU Kryminologia, w tym Facebook, Twitter i Instagram, zawsze będziesz w stanie skontaktować się z kimś, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Znajdziesz wiele wydarzeń pozalekcyjnych, które uzupełnią Twoją naukę. Nasze regularne wycieczki terenowe obejmowały obóz koncentracyjny Auschwitz w Polsce, Old Bailey i Royal Courts of Justice w Londynie, a po raz pierwszy w latach 2017–2018 specjalne śledztwo w sprawie morderstwa w Wicken Fen.

Prowadzimy również częste wykłady gościnne dla kluczowych postaci w debatach dotyczących wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, takich jak Robert King i Albert Woodfox z Angola Three, oraz autorów ważnych tekstów kryminalistycznych, w tym profesora Tima Newburn, Carlene Firmin i profesora Rod Morgana.

Wreszcie, aby uczcić koniec każdego roku, organizujemy Konferencję Kryminologiczną dla wszystkich naszych studentów i pracowników, na której nasi absolwenci są proszeni o przedstawienie wyników swojej pracy doktorskiej, z certyfikatami przyznawanymi najlepszym.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/criminology-ba-hons-5/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023