Kryminologia BA

Co powoduje przestępstwo? Jak możemy powstrzymać lub rehabilitować przestępców? Jak media przedstawiają przestępstwa? Jak działa system sądownictwa karnego i jak powinien ewoluować? Oto niektóre z pytań, które poznasz na tym kursie.

Kryminologia wykorzystuje wiele dyscyplin, w tym medioznawstwo, socjologię, politykę i psychologię, aby pomóc rozwiązać niektóre z najważniejszych problemów społecznych. Do czasu ukończenia studiów będziesz mógł wziąć udział w debacie politycznej i znaleźć drogę w świecie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych w różnych zawodach, od kuratora sądowego po dziennikarza.

Poszczególne moduły, praktyczne i teoretyczne, analizują takie tematy, jak to, dlaczego tworzymy prawa i dlaczego ludzie je łamią; strategie i polityki zapobiegania przestępczości i karania; publiczna percepcja przestępczości; oraz agencje, ramy proceduralne i praktyki obowiązujące w całym systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i w całym społeczeństwie.

Ożywimy wszystko, korzystając z prawdziwych studiów przypadku, wykładowców gościnnych, wizyt sądowych, konferencji, staży i okazji, aby ukryć sędziego koronnego. Zyskasz kompleksowe wprowadzenie do tej dziedziny, a także umiejętności osobiste i zawodowe, które możesz wykorzystać w każdej karierze.

Ponadto będziesz częścią szerszej społeczności, w skład której wchodzą socjologowie, naukowcy kryminalistyczni, psychologowie i specjaliści ds. Mediów. Wielu naszych pracowników to nasi aktywni badacze, którzy współpracują z naszymi instytutami i grupami badawczymi, dzięki czemu masz pewność, że Twój kurs zawiera najnowsze osiągnięcia.

Będziesz miał okazję uczyć się od czołowych nauczycieli akademickich i specjalistów podczas całego kursu, a także:

wizyty edukacyjne w lokalnych sądach i Old Bailey
pośrednictwo pracy sędziego Trybunału Koronnego i innych specjalistów w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych
wykłady gościnne od Crown Prosecution Solicitors i innych specjalistów kryminologii
członkostwo w Towarzystwie Kryminologicznym
możliwości wolontariatu z lokalnymi agencjami, w tym Crimestoppers
uczestnictwo w konferencjach kryminalistycznych.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/criminology-ba-hons-4/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023