Kryminologia i policja BA

Rozwiń swoje zrozumienie aktualnych problemów w kryminologii i policji na naszym studium stacjonarnym w Cambridge. Wybierz studiować za granicą przez semestr w USA i wybrać się na wycieczkę w Wielkiej Brytanii lub Europie. Rozpocznij swoją karierę w sektorze wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych dzięki praktycznym modułom dotyczącym przestępczości, policji, wymiaru sprawiedliwości dla młodzieży, systemu więziennictwa i służby publicznej.

Badanie w dziale zajmującym 8 miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie kryminologii (The Guardian University Guide 2018)
Poczuj się wspierany przez naszą bliską społeczność studentów i pracowników, w tym dedykowane grupy mediów społecznościowych
Ucz się od profesjonalnych praktyków wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych poprzez wykłady, warsztaty i inne działania
Weź udział w wydarzeniach, w tym wycieczkach terenowych, wykładach gościnnych i naszej pod koniec roku Konferencji Kryminologicznej
Połącz siły z PIER, naszym Instytutem Policji dla regionu wschodniego, łącząc się z siłami lokalnymi i regionalnymi oraz organami policyjnymi i głównymi oficerami na szczeblu lokalnym i krajowym
Studiuj za granicą przez jeden semestr w USA i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Nasza BA (z wyróżnieniem) kryminologia i policja pozwoli ci zrównoważyć eksplorację złożonych perspektyw kryminologicznych z praktycznym zastosowaniem umiejętności i wiedzy policyjnej.

Uwzględniając relacje między społeczeństwem a systemem wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych oraz symulując rzeczywiste działania, takie jak śledztwo w miejscu zbrodni, rozwiniesz umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces zawodowy w policji lub w agencji związanej z polityką / wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych środowisko.

Rozwiniesz także umiejętności krytycznej analizy i metodologii badań, pomagając ci stać się niezależnym uczniem z możliwością zarządzania własnymi projektami i badaniami.

Oprócz uzupełniania podstawowych modułów w kryminologii i policji, nasze opcjonalne moduły dadzą ci szansę rozwinięcia specjalizacji w takich obszarach, jak przywództwo i zarządzanie, polityka publiczna oraz kwestie dotyczące nierówności społecznych i politycznych.

W niektórych modułach znaczna część twojego nauczania będzie prowadzona przez funkcjonariuszy policji i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych – na przykład „Podstawowa kryminalistyka” będzie prowadzona przez byłych i aktywnych Śledczych z miejsca zbrodni.

Dzięki naszym relacjom z regionalnymi siłami policyjnymi i praktykami będziesz mieć również okazję do współpracy z profesjonalistami z sektora wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych poprzez wykłady gościnne (w tym te organizowane przez nasz Policing Institute for the Eastern Region), imprezy warsztatowe, wyjazdy studyjne i projekty badawcze . Możesz także mieć okazję ściśle współpracować z lokalnymi siłami policyjnymi, na przykład student niedawno przeprowadził badania nad demografią i rekrutacją funkcjonariuszy policji, sponsorowany przez Cambridgeshire Constabulary.

W trakcie kursu nasi eksperci będą wspierać Cię poprzez zaplanowane spotkania grupowe, spotkania indywidualne i indywidualne konsultacje. Będziesz także mieć dostęp do grup wsparcia studentów uniwersytetu i dedykowanych grup kryminologii ARU na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/criminology-and-policing-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023