Marketing MSc

Traktujesz swoją karierę poważnie, ale cieszysz się także, gdzie może zabrać Cię ona dalej. Dzielimy się twoją koncentracją i energią. Nasz marketing magisterski ma na celu poszerzenie Twojej krytycznej wiedzy i praktycznych umiejętności, jednocześnie umożliwiając Ci dopracowanie swojego unikalnego podejścia. Ponieważ ten rodzaj równowagi przeniesie Cię na nowe rynki i ekscytujące możliwości. Dzięki naszej najnowszej zawartości wykraczasz poza średni zestaw umiejętności marketingowych. Zdobędziesz umiejętności cyfrowe i komunikacyjne, poznasz międzynarodowy marketing i zarządzanie marką, zwiększysz zdolności badawcze firmy i rozwiniesz elastyczność podczas realistycznych symulacji strategii marketingowej.

Robisz to z jakiegoś powodu, więc potrzebujesz kursu, który może wprowadzić Cię w nowe możliwości. Nasze podejście łączy sztukę i naukę zaawansowanego marketingu z ciągłym praktycznym zastosowaniem. Oznacza to, że wszystko, czego się uczysz, ma sens i cel w prawdziwym świecie, a nowo nabyte umiejętności i doświadczenie wykorzystasz w swojej pracy marketingowej.

„Międzynarodowy” to nie tylko koncepcja biznesowa, to styl życia tutaj w ARU. Nasz kurs przyciąga międzynarodową kohortę, która odzwierciedla prawdziwy świat biznesu, w którym będziesz pracować. Mieszanka międzynarodowych studentów tworzy dynamikę w klasie opartą na ich lokalnych spostrzeżeniach marketingowych i różnorodnych, globalnych doświadczeniach. Nasi studenci studiów magisterskich zajmujący się marketingiem są energiczni, przedsiębiorczy i nastawieni na osiąganie sukcesu, pasjonujący się przyszłością branży. Ta kombinacja studentów z całego świata zapewnia zaangażowanie i konstruktywne dyskusje, poszerzanie horyzontów i tworzenie możliwości nawiązywania kontaktów w celu nawiązania znaczących relacji biznesowych, tak cennych w branży marketingowej.

Nasze współczesne treści są stale aktualizowane, aby pasowały do ​​tempa prawdziwego świata marketingu. Wiesz, że komunikacja cyfrowa jest istotną częścią nowoczesnego marketingu. I wiemy, jak błyskawicznie porusza się świat cyfrowy. Dlatego stale aktualizujemy nasze treści kursów i śledzimy wszystkie nowe i pojawiające się trendy i praktyki. Ponadto chcemy, abyś miał tę samą zdolność – być gotowym na zmiany i dostosowywać się do nich. Ta elastyczność w kontekście marketingowym jest rozwijana podczas naszego modułu symulacji strategii marketingowej, w którym będziesz rzucać wyzwania sobie i uczyć się, jak myśleć samodzielnie, dostosowując się do rzeczywistych scenariuszy w ramach struktury szybkiego tempa.

Wybór studiów w Cambridge oznacza zanurzenie się w ekscytującym klastrze technologicznym i biotechnologicznym znanym jako „Silicon Fen”. Oznacza to doświadczanie niezrównanego połączenia dziedzictwa i innowacji oraz studiowanie wśród twórczej energii unikalnego środowiska technologicznego. Dzięki tysiącom lokalnych firm prężnie rozwijających się w tej szybko rozwijającej się branży, możliwości marketingowe są niezliczone. Wykładowcy ARU wykorzystują swoje kontakty do nawiązywania i utrzymywania silnych powiązań z siecią biznesową Cambridge. Te powiązania branżowe oznaczają wpływowych mówców, dostęp do kluczowych rozmów i konferencji oraz ekscytujące możliwości pracy.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/marketing-msc-4/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023