Media BA

Zbadaj wszystkie aspekty mediów, od mediów nadawczych po cyberprzestrzeń, na naszym pełnym etacie w dziedzinie studiów medialnych w Cambridge. Wybierz studia za granicą w Belgii, Danii lub Stanach Zjednoczonych i uzyskaj wsparcie w znalezieniu pracy. Połącz praktykę medialną z krytycznym myśleniem, aby stać się wszechstronnym profesjonalistą, gotowym na karierę w szybko rozwijającej się branży medialnej.

Nasze kursy medioznawcze i filmowe zajęły 4 miejsce w Wielkiej Brytanii za „Zadowolony z nauczania” w The Guardian University Guide 2018
Poznaj wiele różnych rodzajów praktyk medialnych, w tym kręcenie filmów, kodowanie, produkcję radiową i publikacje cyfrowe
Weź udział w stażach pracy w organizacjach medialnych, takich jak BBC Radio Cambridgeshire i Cambridge Style Magazine
Poznaj historię mediów oraz najnowsze teorie
Studiuj za granicą przez jeden semestr lub rok w Belgii, Danii lub Stanach Zjednoczonych i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Nasz tytuł licencjata (z wyróżnieniem) łączy praktykę twórczą i krytyczne myślenie. Zaangażujesz się w szeroki zakres pomysłów mających kluczowe znaczenie dla zrozumienia naszego środowiska medialnego XXI wieku.

Kluczowe dla twoich studiów będą krytyczne podejścia do mediów, technologii, kultury i tożsamości. Poznasz bieżące problemy wokół naszego społeczeństwa opartego na danych poprzez moduły teorii mediów cyfrowych oraz prawa, kultury i technologii.

Wyróżnione zostaną także studia telewizyjne, a także moduły, które teoretykują kulturę popularną i badają muzykę, społeczeństwo i kulturę. Nauczysz się analizować i debatować nad najnowszymi teoriami oraz odkrywać wpływ mediów na całe nasze życie. W szczególności nasz moduł dziennikarstwa online pozwoli ci połączyć ramy praktyczne i teoretyczne, aby zrozumieć etyczną odpowiedzialność dziennikarstwa w epoce „postprawdy”.

W naszych opcjonalnych modułach możesz eksplorować swoje zainteresowania lub specjalizować swoją wiedzę dla konkretnej kariery, z tematami obejmującymi publikację cyfrową (tworzenie aplikacji), tworzenie filmów dokumentalnych, produkcję radiową, animację i kodowanie komputerowe. Będziesz także mieć możliwość odbycia stażu pracy lub wyprodukowania zamówionego produktu w wybranym obszarze.

We wszystkich naszych modułach będziesz pracować ze standardowym sprzętem i oprogramowaniem, w tym zarówno komputerami PC, jak i Macintosh, z pełną gamą oprogramowania Adobe, w tym Premiere, Photoshop i After Effects.

Media są kluczowe dla dzisiejszego globalnego i połączonego społeczeństwa. Pomożemy Ci nawiązać kontakty w branży, która wpływa na politykę, ekonomię i resztę naszej kultury. Mamy również grupę na Facebooku, która pomaga Ci znaleźć doświadczenie w pracy przy projektach filmowych i wideo – poproś prowadzącego kurs o więcej szczegółów.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/media-studies-ba-hons-2/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020