Media cyfrowe

Twórz angażujące i innowacyjne treści na tym pełnym etacie w dziedzinie mediów cyfrowych w Cambridge School of Art. Wybierz studiować za granicą w Holandii przez jeden semestr i otrzymuj stałe wsparcie w poszukiwaniu miejsc pracy. Twoje doświadczenie w korzystaniu z multimediów na różnych platformach pomoże Ci wyróżnić się w zakresie kariery projektowania i tworzenia treści UX.

Zabezpiecz swoją karierę na przyszłość – wykorzystaj wiele umiejętności wyróżnionych przez Microsoft jako „przyszłość pracy”.
Nasze kursy projektowania i rzemiosła uplasowały się na 8 miejscu w Wielkiej Brytanii za „Zadowolony z kursu” i 3 na „Zadowolony z nauczania” w The Guardian University Guide 2020
Otrzymuj stałe wsparcie w celu znalezienia miejsc pracy i doświadczenia zawodowego.
Pokaż swoją pracę profesjonalistom z branży na naszym pokazie ukończenia kursu.
Mieszkaj i pracuj w Cambridge, na czele cyfrowej rewolucji
Studiuj za granicą przez jeden semestr w Holandii i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów

Media cyfrowe to jedna z najszybciej rozwijających się branż w Wielkiej Brytanii, a zapotrzebowanie na kreatywnych i innowacyjnych projektantów i artystów nigdy nie było większe. Nasz kurs pomoże Ci rozwinąć swoją artystyczną wizję przyszłości treści cyfrowych, wykorzystując umiejętności badawcze i analityczne do wsparcia najbardziej innowacyjnych i kreatywnych pomysłów.

Będziesz podążał za wskazówkami i wyzwaniami, które pochodzą prosto z branży i będziesz miał okazję pracować ze studentami z innych kursów w zespołowych projektach współpracy. Z siedzibą w Cambridge School of Art będziesz uczyć się w środowisku bogatym kulturowo i artystycznie, korzystając z naszych standardowych obiektów i tętniącej życiem społeczności. Sam Cambridge stoi na czele cyfrowej rewolucji, a wiele agencji cyfrowych i firm zależnych cyfrowo zakłada lub otwiera tutaj oddziały w ostatnich latach, w tym Sookio, Onespacemedia i Amazon.

Nasz personel dydaktyczny i technicy pomogą Ci rozwinąć umiejętności rysowania i komunikacji wizualnej, podstawowe umiejętności projektowania, projektowanie interaktywne, wideo, fotografię cyfrową, projektowanie stron internetowych, aplikacje mobilne, projektowanie dźwięku, interfejsy użytkownika i animację cyfrową, a także umiejętności zbywalne które są bardzo poszukiwane, takie jak praca zespołowa, planowanie projektów, tworzenie portfolio cyfrowego i marketing.

Na koniec kursu zaprezentujesz swoją pracę w ramach corocznego Degree Show, w którym udział biorą profesjonaliści z branży, agencje rekrutacyjne, rodzice, przyjaciele i absolwenci.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/digital-media-ba-hons-3/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020