Muzyka

Studiuj muzykę w kontekście jej współczesnego zastosowania, a nie okresu historycznego, na studiach muzycznych w Cambridge w pełnym wymiarze godzin. Wybierz studiować za granicą w USA i uzyskaj wsparcie w znalezieniu pracy. Zanurz się w naszej kulturze wykonawczej i przygotuj się do kariery profesjonalnego muzyka, kompozytora, technologa lub nauczyciela.

Dołącz do kursu, który uzyskał 100% ogólnej satysfakcji w National Student Survey 2018 i 2019
Studiuj muzykę w kontekście jej współczesnego zastosowania, a nie okresów historycznych
Przygotuj się na karierę w branży, która wzrosła o 2% w 2017 roku, aby wnieść rekordową kwotę 4,5 miliarda funtów do gospodarki – wzrost o 100 milionów funtów w 2016 roku (uk.music.org).
Wykorzystaj w pełni różnorodną scenę muzyczną Cambridge, od klasycznego po brytyjski rap, a także nasze linki do lokalnych sieci, takich jak Cambridge Arts Network i Cambridge Live
Występuj w miejscach na terenie kampusu i wokół Cambridge, takich jak Cambridge Junction i ARU’s Academy, a także na festiwalach, w tym na Big Weekendand Cambridge Folk Festival
Zanurz się w naszej pracowitej społeczności studenckiej – współpracuj przy projektach takich jak teledyski i filmy lub ścieżki dźwiękowe z gier komputerowych
Uzyskaj indywidualne szkolenie wokalne lub instrumentalne od korepetytorów o międzynarodowej renomie
Skorzystaj z naszych udogodnień, aby rozwijać swoją muzykę i eksperymentować z różnymi stylami i technikami.
Studiuj za granicą w USA i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Na naszym tytule licencjackim (z wyróżnieniem) odkryjesz bogactwo nowej muzyki wraz z krytycznymi podejściami, aby zwiększyć twoje zrozumienie i uznanie. Koncentracja na „uczeniu się przez działanie” wzmocni twoje umiejętności wydajnościowe i pomoże ci w zastosowaniu tej teorii w praktyce.

Zamiast studiować muzykę według jej historycznego okresu lub położenia geograficznego, rozważymy jej zastosowanie do określonych dziedzin życia zawodowego, takich jak film, technologia i edukacja. Pozwoli ci to zbadać jego związek z innymi formami i dyscyplinami sztuki, a także z szerszym społeczeństwem, dając ci nowoczesny kontekst dla całej wiedzy muzycznej, którą możesz łatwo przenieść do przyszłej kariery.

Aby pomóc Ci rozwijać się jako muzyk lub wokalista, otrzymasz indywidualne instruktażowe lub wokalne nauczanie od wykładowców o międzynarodowej renomie. Twoje umiejętności wydajnościowe będą rozwijane podczas cotygodniowych warsztatów, z regularnymi informacjami zwrotnymi na temat swoich postępów.

Będziesz miał także wiele okazji do występów w miejscach publicznych w Cambridge i poza nim, w tym regularnych koncertów Anglii Ruskin Orchestra i Chóru oraz wieczorów naszego zespołu na terenie kampusu.

Po przesłuchaniu będziesz miał nawet szansę dołączyć do Cambridge University Musical Society, Cambridge Philharmonic Orchestra lub jednego z wielu chórów kaplicowych i orkiestr uniwersyteckich.

Nasze bliskie związki z lokalami i innymi firmami, takimi jak Cambridge Junction i międzynarodową firmą zarządzającą muzyką Hazard Chase, dadzą ci szansę nawiązania kontaktu z liderami branży przed ukończeniem studiów.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/music-ba-hons-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023