Muzyka popularna

Dowiedz się, jak odnieść sukces w branży muzycznej, od wykonania po produkcję, na naszym pełnym etacie w dziedzinie muzyki popularnej w Cambridge. Poznaj historię i kulturę muzyki popularnej i zdobądź praktyczne doświadczenie w zakresie aktualnych technik produkcji i wykonania, rozwijając swoje umiejętności muzyczne na profesjonalnym poziomie. Uzyskaj pomoc w znalezieniu miejsc pracy i przygotuj się do kariery profesjonalnego muzyka, kompozytora, technologa lub nauczyciela.

Otrzymuj regularne informacje zwrotne na temat swoich umiejętności wydajnościowych oraz oceny występów na żywo, takich jak Poptronix
Przygotuj się na karierę w branży, która wzrosła o 2% w 2017 roku, aby wnieść rekordową kwotę 4,5 miliarda funtów do gospodarki – wzrost o 100 milionów funtów w 2016 roku (uk.music.org).
Wykorzystaj w pełni różnorodną scenę muzyczną Cambridge, od klasycznego po brytyjski rap, a także nasze linki do lokalnych sieci, takich jak Cambridge Arts Network i Cambridge Live
Występuj w miejscach na terenie kampusu i wokół Cambridge, takich jak Cambridge Junction i ARU’s Academy, a także na festiwalach, w tym na Big Weekendand Cambridge Folk Festival
Zanurz się w naszej pracowitej społeczności studenckiej – współpracuj przy projektach takich jak teledyski i filmy lub ścieżki dźwiękowe z gier komputerowych
Uzyskaj indywidualne szkolenie wokalne lub instrumentalne od korepetytorów o międzynarodowej renomie
Skorzystaj z naszych udogodnień, aby rozwijać swoją muzykę i eksperymentować z różnymi stylami i technikami.
Nasza muzyka popularna BA (z wyróżnieniem) pomoże Ci rozwinąć swoją muzykalność na nowy poziom. Twoje podstawowe studia poprowadzą Cię przez kluczowe umiejętności tworzenia muzyki, w tym notację i pisanie piosenek. Dzięki ciągłemu studiowaniu historii i kultury muzyki popularnej zyskasz świadomość różnych stylów i technik, których możesz użyć do informowania własnej muzyki.

W naszych opcjonalnych modułach znajdziesz wiele innych aspektów muzyki popularnej do zbadania. Niezależnie od tego, czy interesujesz się branżą muzyczną, muzyką światową, sztuką performance czy muzykoterapią, na pewno znajdziesz coś, co pomoże Ci przygotować się do przyszłej kariery.

W klasach 1 i 2 otrzymasz również szkolenie w zakresie wokalu lub gry na instrumentach od naszych specjalistów, które możesz kontynuować w roku 3. Nasze cotygodniowe warsztaty i indywidualne lekcje również zapewnią ci regularne informacje zwrotne na temat twoich umiejętności wykonawczych.

Poza studiami ta nieoceniona nauka pozwoli ci dalej angażować się w naszą kulturę wydajności. Odkryjesz wiele możliwości współpracy z pracownikami i studentami z innych kursów nad publicznymi występami na żywo, takimi jak nasze regularne musicale, wieczory operowe i zespołowe, w miejscach na terenie kampusu i wokół Cambridge.

Będziesz miał również okazję co tydzień słuchać profesjonalnych muzyków na terenie kampusu w naszej serii koncertów w porze lunchu, a także brać udział w warsztatach, kursach mistrzowskich i wykładach, odwiedzając wykonawców, kompozytorów i naukowców. Nasze linki do lokalnego przemysłu, w tym Cambridge Arts Network i Cambridge Live, pomogą Ci w pełni wykorzystać miasto i zbudować podwaliny pod przyszłą karierę.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/popular-music-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023