Muzykoterapia MA


COURSE OVERVIEW

Zakwalifikuj się do pracy jako muzykoterapeuta w Wielkiej Brytanii i za granicą na tym akredytowanym kursie Health and Care Professions Council i uzyskaj uprawnienia do rejestracji w HCPC w Wielkiej Brytanii.

Zakwalifikuj się do rejestracji w Health and Care Professions Council – wymóg prawny dla praktykujących muzykoterapeutów w Wielkiej Brytanii
Studiuj na najdłużej ustanowionym kursie MA Music Therapy w Wielkiej Brytanii
Dołącz do kursu, który uzyskał 95% ogólnej satysfakcji w ankiecie podyplomowej na temat doświadczenia w 2019 r
Zdobądź doświadczenie z pierwszej ręki praktyki muzykoterapii na nadzorowanych stażach klinicznych
Pracuj w naszym specjalnie zbudowanym centrum terapeutycznym, używanym do wszystkich naszych profesjonalnych konsultacji terapeutycznych
Uzyskaj wsparcie od naszego zespołu światowej sławy muzykoterapeutów
Nasz tytuł magisterski z muzykoterapii pokaże Ci, jak możesz wykorzystać swoją muzykę do wspierania zdrowia i dobrego samopoczucia pacjentów i klientów. Poznasz zasady muzykoterapii w Wielkiej Brytanii i na świecie, a poprzez wykłady, warsztaty praktyczne, dyskusje przypadków i studia teoretyczne przedstawimy Ci najnowsze, skuteczne metody muzykoterapii.

Następnie wypróbujesz te podejścia we własnej praktyce klinicznej na co najmniej dwóch stażach klinicznych. Staże te będą odbywać się w lokalizacjach takich jak szkoły, szpitale, hospicja i inne miejsca społeczne, pod nadzorem wykwalifikowanych muzykoterapeutów. Zapewni to bezcenne doświadczenie w pracy w multidyscyplinarnym zespole, a także zapewni ważne przygotowanie do przyszłej kariery.

W Wielkiej Brytanii istnieją dwa główne elementy muzykoterapii: stosowanie muzyki improwizowanej i wstępnie skomponowanej; oraz znaczenie przypisywane relacji między klientem a terapeutą. Te zasady będą stanowić podstawę twojego szkolenia. Nasze empiryczne nauczanie obejmuje: rozwijanie umiejętności improwizacji; skoncentrowana praca na twoim pierwszym instrumencie; klawiatura, instrument jednokreskowy i głos; teoria muzykoterapii i linki do praktyki.

W trakcie kursu będziesz zastanawiać się i rozwijać swoją praktykę kliniczną poprzez dyskusje grupowe, samouczki i superwizje. Będziesz także współpracować z uczniami naszego kursu magisterskiego z dramaterapii na bardziej ogólne tematy, takie jak psychiatria i psychologia.

Twoje studia będą wspierane przez nasz zespół wykwalifikowanych muzykoterapeutów, którzy cieszą się renomą wiodących na świecie badań (Research Excellence Framework 2014). Należą do nich Jörg Fachner (profesor muzyki, umysłu i mózgu), profesor Amelia Oldfield ((pierwsza w historii nagroda za wpływ kliniczny przyznana przez Światową Federację Muzykoterapeutów) oraz współautorka, Współpraca w zakresie i między dramaterapią a muzykoterapią) , Claire Molyneux (autor, Tales z Music Therapy Room i profesor Helen Odell-Miller, która była współzałożycielką kursu, założyła muzykoterapię w służbie zdrowia psychicznego NHS dla dorosłych w Cambridge i otrzymała nagrodę OBE za swoje usługi w zakresie muzykoterapii w lista wyróżnień ze stycznia 2015 r.

Nasze powiązania z innymi zawodami i praktykami medycznymi, w tym z Brytyjskim Stowarzyszeniem Muzykoterapii, pomogą ci nawiązać ważne kontakty w zawodzie. Po ukończeniu studiów będziesz mógł zarejestrować się w Health and Care Professions Council w Wielkiej Brytanii i być gotowym do pracy jako profesjonalny muzykoterapeuta.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/music-therapy-ma/

 

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023