Nauka o sporcie i ćwiczeniach z tytułem podstawowym

Nasz kurs, zatwierdzony przez British Association of Sport and Exercise Sciences (BASES), przygotowuje cię do pracy w tej szybko zmieniającej się dziedzinie. W ramach dyplomu będziesz współpracować ze sportowcami i członkami społeczeństwa, aby zrozumieć i zastosować cztery kluczowe dyscypliny sportu i nauki o ćwiczeniach: fizjologię, psychologię, biomechanikę i odżywianie.

Dziedzina sportu i nauki o ćwiczeniach dotyczy wszystkich poziomów ćwiczeń – od ogólnej populacji po wyniki elitarne. Wykorzystuje naukowe zasady i techniki, aby edukować i poprawiać jakość zdrowia i samopoczucia osób, a także poprawiać wyniki sportowców i drużyn w różnych dyscyplinach sportowych na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Nasz kurs daje Ci umiejętności potrzebne do pracy na najwyższym poziomie. Odkryjesz naturę ludzkiej wydajności od zdrowia aż po doskonałość sportową; jak działa ludzka maszyna podczas uprawiania sportu i ćwiczeń oraz jak interpretować i oceniać jej reakcje.

Naucz się bezpiecznie i etycznie pracować jako naukowiec zajmujący się sportem i ćwiczeniami w naszych akredytowanych laboratoriach BASES w Cambridge Centre for Sports and Exercise Science. Rozwijasz kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem zarówno w środowisku aplikacyjnym, jak i badawczym, a także zdobywasz skuteczne umiejętności praktyczne, które są poszukiwane przez kluby najwyższego poziomu, organizacje sportowe i praktykę kliniczną.

W ostatnim roku będziesz miał wyjątkową okazję do wyboru między projektem badawczym z ostatniego roku lub do pracy i ukończenia projektu w branży i realizacji strategicznego priorytetu organizacji, w wyniku czego potencjalnie można stworzyć usługę / produkt, który pomoże im zrealizować wymagania.

Na tym kursie weźmiesz udział w wielu czynnościach, od treningu siłowego i kondycyjnego po testowanie VO2max, aby zrozumieć ograniczenia zarówno wyników sportowych, jak i zdolności człowieka. Skorzystasz z pomocy doświadczonych wykładowców, w tym obecnych sportowców, trenerów, praktykujących profesjonalistów i wiodących światowych badaczy. Nasz zespół obecnie obejmuje rekordzistę świata Paraolimpijskiego, szkocką kobietę w rugby i mistrza judo, aż po osoby pracujące za sceną, takie jak analitycy sportowi, psychologowie, dietetycy oraz trenerzy siłowi i kondycjonujący (tj. Akredytowani naukowcy BASES).

Nasze akredytowane przez BASES laboratoria zajmujące się nauką sportu i ćwiczeń pomogą Ci w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. Zawierają najnowocześniejsze, standardowe w branży wyposażenie – w tym pakiet do przechwytywania ruchu 3D, bieżnie o dużej prędkości, wózki metaboliczne do oceny reakcji sercowo-oddechowych, płytki siłowe, hydrostatyczny zbiornik do ważenia do oceny składu ciała, pełne zestawy hematologiczne, szereg cykli ergometry wioślarskie, systemy GPS do pracy w terenie i okulary do śledzenia wzroku. W każdej chwili będziesz mieć również dostęp do szeregu pakietów oprogramowania do nauki i ćwiczeń.

Oprócz tego oferujemy opcjonalne możliwości treningowe, w których będziesz miał okazję pracować jako trener siły i kondycji w środowisku sportowym o wysokich osiągach, być częścią zespołu doradczego ds. Testów ćwiczeń, a będziesz miał możliwość dołączyć do liczba klubów sportowych i stowarzyszeń.

Podsumowując, Cambridge Centre for Sports and Exercise Sciences oferuje szereg działań (tj. Seminaria badawcze, konsultacje, grupy trenerów), w tym cykl seminariów Excellence in Sports, w którym będziesz mógł słuchać i uczyć się od wiodących na świecie zaproszeni goście ze świata sportu

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/sport-and-exercise-science-with-foundation-year-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023