Osteopatia

Osteopatia oferuje ekscytującą karierę, w której będziesz w stanie zastosować różnorodne podejścia terapeutyczne i interwencje w celu zaspokojenia potrzeb pacjentów. Zostań wykwalifikowanym, niezależnym praktykiem dzięki naszemu czteroletniemu kursowi w The London School of Osteopathy. Jest dostępny niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracę w służbie zdrowia, czy chcesz przedłużyć i ulepszyć swoją obecną karierę.

Podstawowym celem kursu jest zapewnienie strukturalnych możliwości uczenia się, abyś mógł stać się bezpiecznym, zdolnym, refleksyjnym praktykiem osteopatycznym, który jest zaangażowany w etyczną, opartą na dowodach praktykę i uczenie się przez całe życie.

Kursy LSO są dobrze ugruntowane i są stale aktualizowane w celu odzwierciedlenia postępów w zawodzie. Zawierają dokładnie to, czego potrzebujesz, aby stać się niezależnym praktykującym osteopatą. Twoja podróż będzie obejmować nauki podstawowe i stosowane, w tym anatomię, fizjologię, patologię, farmakologię, filozofię, psychologię i socjologię. Twoja nauka osteopatyczna zaczyna się od pierwszego dnia, a przez cały kurs uczy się wielu teorii, modeli i podejść. Znaczenie kliniczne jest zawsze najważniejsze i zwiększa się dzięki integracji z kliniką od pierwszego roku. Badania stanowią integralną część każdego stopnia i są szczególnie istotne dla nowo powstającego zawodu medycznego. Zachęcamy do wybrania tematu osobistego zainteresowania, który rozwiniesz w rozprawę na końcowych etapach kursu. Podstawą nauki akademickiej są umiejętności osobiste i zawodowe, takie jak komunikacja, rozwiązywanie problemów, analiza, krytyczna refleksja i samoświadomość. Umiejętności biznesowe są również podstawową częścią programu nauczania.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/osteopathy-most/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020