Pisanie i literatura angielska BA

Rozwijaj swoje kreatywne i profesjonalne umiejętności pisania, badając, w jaki sposób literatura angielska ukształtowała i została ukształtowana przez różne społeczeństwa w naszym pełnym wymiarze czasu pisania i literatury angielskiej w Cambridge. Wybierz studiować za granicą przez jeden semestr we Francji i uzyskaj wsparcie w znalezieniu miejsc pracy, przygotowując się do kariery w branżach kreatywnych, w tym w pisaniu powieści, dziennikarstwie, krytyce artystycznej i publikacjach.

Popraw swoje umiejętności pisania, zarówno krytyczne, jak i kreatywne
Uzyskaj nieocenioną opinię od profesjonalnych pisarzy, a także innych studentów
Naucz się pisać przekonujące narracje – niezbędne w dzisiejszych i przyszłych zawodach
Przeglądaj klasyczne teksty literackie obok gatunków, w tym science fiction i literatury dziecięcej
Dostosuj moduły do ​​swojej idealnej kariery dzięki takim opcjom, jak pisanie wiadomości i pisanie scenariuszy
Ucz się od autora książki o studiowaniu literatury angielskiej i innych ekspertów
Studiuj za granicą przez jeden semestr we Francji i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Na naszym piśmie licencjackim (z wyróżnieniem) i literaturze angielskiej rozwiniesz własne pisanie, studiując techniki niektórych z największych pisarzy na świecie. Odkryjesz także znaczenie literatury angielskiej: jak wpływa na nią kultura, język, technologia i ekonomia tamtych czasów oraz jak wpływa ona na czytelników i społeczeństwo jako całość.

Oprócz rozwijania kreatywnych umiejętności pisania (w tym poezji, dramatu i krótkiej fikcji) będziesz miał okazję poznać profesjonalne techniki pisania, takie jak pisanie wiadomości i fabuł. Łącząc je z nauką pisania krytycznego, odkryjesz nowe sposoby wyrażania swojego talentu literackiego.

Nasza kadra dydaktyczna, w skład której wchodzi wielu opublikowanych pisarzy, zaoferuje bezcenne informacje zwrotne na temat wszystkich twoich twórczych prac pisarskich – podobnie jak inni uczniowie. Te krytyczne warsztaty dadzą Ci wyjątkową okazję do rozważenia szeregu reakcji na Twoją pracę, a także doskonalenia własnych umiejętności krytycznych.

Studiując literaturę angielską, będziesz jednocześnie eksplorować szereg innych przedmiotów, w tym historię, politykę, filozofię, religię, psychologię i historię sztuki. Oprócz rozwijania umiejętności takich jak umiejętność czytania i pisania – ważna w każdej karierze – zapoznasz się z metodami badań literackich, takimi jak bibliografie, bazy danych i technologie informacyjne.

W trakcie kursu twoje studia będą wspierane przez nasz zespół ekspertów w dziedzinie pisania i literatury angielskiej, w tym kierownika kursu dr Colette Paul, dr Tory Young (autor Studiowania literatury angielskiej, tekst używany przez wiele uniwersytetów) oraz dr Unę McCormack (Star Trek The Fall: The Crimson Shadow and Doctor Who: Royal Blood). Możesz także zasięgnąć porady na temat pisania u naszych stypendystów Royal Literary Fund.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/writing-and-english-literature-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023