Praca socjalna

Podejmij wyzwanie i masz pasję do robienia różnic? Nasz pełny stopień pracy socjalnej może być dla Ciebie. Studiuj w Cambridge i Chelmsford i rozwijaj swoje umiejętności poprzez różne staże. Nasz kurs jest zatwierdzony przez Health and Care Professions Council, więc po ukończeniu studiów będziesz mógł zarejestrować się jako pracownik socjalny. Odblokuj drzwi do satysfakcjonującej kariery, w której umożliwisz dorosłym i dzieciom osiągnięcie najlepszych wyników.

Praca socjalna polega na wzmacnianiu pozycji ludzi i wspieraniu ich w dążeniu do niezależności. Pracownicy socjalni pomagają ludziom funkcjonować, uczestniczyć i rozwijać się w społeczeństwie.

Nasz kurs zapewnia wiedzę, wartości i umiejętności potrzebne do zakwalifikowania się jako pracownik socjalny. Ale praca socjalna to nie tylko to, czego się uczysz: to także to, kim jesteś. Będziesz potrzebował takich cech, jak cierpliwość, uczciwość, wrażliwość, tolerancja, wytrwałość i rozsądny osąd.

Jako student będziesz szkolić się, aby ocenić okoliczności i potrzeby ludzi. Współpracując z innymi specjalistami, będziesz planować, świadczyć, oceniać i oceniać usługi. Zdobędziesz umiejętności rozwiązywania problemów i zrozumiesz, jak skonfigurować działania wspierające z osobami, rodzinami, grupami i społecznościami. Kluczowe będzie nauczenie się oceny ryzyka, na jakie narażone są wrażliwe dzieci lub dorośli, oraz jak tworzyć i mierzyć dla nich plany ochrony. Zyskasz również dogłębne zrozumienie swoich uprawnień i obowiązków prawnych.

Nasz kurs trwa w pełnym wymiarze godzin i obejmuje prezentacje i odgrywanie ról, a także bardziej tradycyjne wykłady i seminaria. Ściśle współpracujemy z naszą grupą SUCI (ang. Service User and Carers Zaangażowanie). Daje to szansę na dyskusję z ludźmi, którzy mają doświadczenie i opinie na temat opieki społecznej i wykorzystują ich opinie, aby poprawić swoją praktykę.

Wszyscy nasi studenci odbywają dwa staże – 70 dni w roku 2 i 100 dni w roku 3. Jedno z nich będzie obejmować zadania statutowe, w tym interwencje prawne. Oba staże są nieocenioną okazją do nauki w miejscu pracy, a Ty obejmiesz szereg tematów, takich jak zaangażowanie, ocena, umiejętności interpersonalne, interwencje, ochrona i właściwe wykorzystanie władzy.

Jeśli studiujesz w Chelmsford, Twoje staże będą w dowolnym miejscu w Essex, w tym władze Thurrock i Southend. Jeśli jesteś studentem Cambridge, Twoje staże mogą być w dowolnym miejscu w Cambridgeshire i prawdopodobnie w Peterborough. Mamy ograniczony dostęp do ustawowych staży poza tymi obszarami. Nie możesz wybrać swojego miejsca docelowego, ale raczej przypisuje je uniwersytet. Zadbamy o to, abyś otrzymał szereg ustawień, które najlepiej wspierają Twój trening. Prawdopodobnie będziesz musiał podróżować w ramach miejsca docelowego, więc będziesz potrzebować własnego transportu, aby odwiedzić użytkowników usług w społeczności, gdzie transport publiczny może być niedostępny.

 

Opis tego kierunku w języku polskim znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/social-work-ba-hons-3/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023