– Praktyka adwokacka

Celem BPTC jest wyposażenie Cię w umiejętności i wiedzę proceduralną niezbędną do kontynuowania wybranej kariery. Nasze BPTC zostało napisane przez ośmiu adwokatów, którzy przyszli do szkoły, odbywając wcześniej praktykę. Kurs został zaprojektowany we współpracy z sędziami, praktykującymi adwokatami i starszymi pracownikami naukowymi. Praktycy i sędziowie pomagają w prowadzeniu kursu w charakterze gości i podczas warsztatów. W zmieniającym się otoczeniu edukacji prawnej ważne jest, aby nasze kursy spełniały potrzeby studentów oraz pracodawców. Właśnie dlatego przeprojektowaliśmy nasze BPTC, aby oferowało także możliwość zdobycia nagrody Masters (LLM). Aby uzyskać LLM, musisz ukończyć rozprawę lub podjąć praktyczne doświadczenie prawne. Dostępnych jest wiele opcji, takich jak podejmowanie działań pro bono za pośrednictwem naszego Centrum porad prawnych, praca w Biurze Porad Obywatelskich lub przeprowadzanie staży w profesjonalnym otoczeniu prawnym.


Zespół zapewnia praktyczne sesje i porady, które pomogły utrzymać stałą liczbę uczniów w szkole powyżej średniej krajowej. 100% absolwentów studiów podyplomowych jest zatrudnionych lub zaangażowanych w dalsze studia sześć miesięcy po ukończeniu studiów (ostatnie badanie Destination of Leavers from Higher Education 2016-17).


Więcej informacji o tym kierunku w języku angielskim znajdziesz tutaj:
https://studiawanglii.pl/courses/bar-professional-training-course/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020