Praktyka prawna (doładowanie) LLM

Przeprowadź niezależny projekt badawczy w wybranej dziedzinie profesjonalnej praktyki prawnej * i uzupełnij swoje obecne kwalifikacje do LLM w ciągu zaledwie sześciu miesięcy do roku. Zapewnimy Ci szkolenie w zakresie umiejętności badawczych, które okażą się nieocenione w Twojej przyszłej karierze, a także dedykowanego przełożonego do porad i wsparcia.

Jeśli ukończyłeś kurs praktyki prawnej lub adwokata, lub jesteś praktykującym adwokatem lub adwokatem, który zdał poprzednie egzaminy prawne Towarzystwa Prawniczego lub BVC, ten kurs uzupełni Twoje kwalifikacje do praktyki prawnej LLM.

Jeśli jesteś prawnikiem z zagranicy, z zastrzeżeniem wzięcia udziału w Programie Transferu Kwalifikowanych Prawników (QLTS / QLTT) i / lub uzyskania akredytacji uniwersytetu w zakresie wcześniejszego uczenia się i doświadczenia, możesz również kwalifikować się do złożenia wniosku.

Nasz kurs pozwala na dogłębne zapoznanie się z wybranym obszarem praktyki prawniczej. Możesz skupić się na części swojej obecnej praktyki zawodowej, na obszarze, w którym chcesz pracować, lub na zainteresowaniu akademickim. * Niezależnie od tego, co wybierzesz, rozwiniesz swoje umiejętności badawcze w warsztatach badawczych w ciągu dwóch dni. Następnie zastosujesz te umiejętności, badając i pisząc rozprawę na 15 000 słów.

Umiejętności badawcze rozwijane na tym kursie są bardzo poszukiwane przez pracodawców w zawodzie prawniczym.

W kampusie są dwa dni nauki, ale innym razem będziesz pracować niezależnie, przy wsparciu dedykowanego przełożonego. Twój przełożony pomoże ci opracować twoją propozycję badań lub hipotezę, omówić twoją metodologię (w tym rozliczenie etyczne) i działać jako mentor przez cały czas z nami.

Nasz personel został doceniony za jakość swojej pracy. W 2014 r. Rząd uznał nasze „wiodące na świecie” badania w swoich ramach doskonałości badawczej.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/legal-practice-top-up-llm/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020