Produkcja filmowa i telewizyjna MA

Rozwijaj się jako producent / dyrektor programów faktycznych i poszerzaj swoje umiejętności twórcze i wiedzę techniczną. Dzięki rozmowom profesjonalistów z branży i dostępowi do szerokiej gamy sprzętu stworzysz portfolio prac, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu.

Studiuj z nagradzanymi wykładowcami oraz profesjonalistami filmowymi i telewizyjnymi, którzy współpracowali między innymi z BBC, Discovery, Channel 4 i Channel 5.
Pokaż swoją pracę profesjonalistom z branży na naszym pokazie ukończenia kursu.
Otrzymuj ciągłe, dedykowane wsparcie w poszukiwaniu miejsc pracy i doświadczenia zawodowego.
Wykorzystaj w pełni Cambridge dzięki corocznemu Festiwalowi Filmowemu oraz kinom artystycznym i głównym nurtowi
Bez względu na to, jakie masz doświadczenie w tworzeniu filmów, nasz kurs rozwinie Twoją wiedzę na temat faktycznej produkcji telewizji brytyjskiej i treści cyfrowych w mediach oraz umiejętności twórcze na zaawansowanym poziomie. Po drodze nakręcisz siedem filmów o różnych długościach i napiszesz rozprawę na temat mediów, który Cię ekscytuje i interesuje.

Skupiając się na dwóch kluczowych rolach, reżyserze i producencie (które w obecnym programowaniu faktów są połączone w jedną), poznasz dynamikę tej ciągle zmieniającej się branży i to, czego potrzeba, aby odnieść sukces. Dowiesz się, jak zostać wizualnym gawędziarzem, komunikatorem, współpracownikiem, motywatorem i rozwiązywaniem problemów. Zdobędziesz także umiejętności planowania, zarządzania produkcją, budżetowania i programów marketingowych. Chociaż nacisk kładziony jest na programowanie faktyczne, istnieje możliwość i elastyczność w tworzeniu bardziej kreatywnych filmów.

Dzięki specjalistycznym warsztatom technicznym na temat obsługi kamery, dźwięku, oświetlenia i edycji, rozwiniesz profesjonalne umiejętności w produkcji ekranowej. Będzie to wspierane przez samouczki, prace w dzienniczku i niezależne badania, co zapewni mocne podstawy krytyczne i kontekstowe dla Twojej praktycznej pracy.

Będziesz zachęcany do współpracy z innymi studentami na tym kursie i innymi, stając się profesjonalistą w zakresie elastycznych mediów, który może produkować i dostarczać wysokiej jakości treści wideo dla wielu różnych klientów.

Wszyscy nasi pracownicy dydaktyczni mają doświadczenie w branży filmowej i telewizyjnej i są wspierani przez specjalistów z branży i wykładowców.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/film-and-television-production-ma/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023