Produkcja filmowa i telewizyjna

Rozwiń swoją pasję do opowiadania historii na naszym pełnym etacie w dziedzinie produkcji filmowej i telewizyjnej. Nasi studenci odnoszą sukcesy w branży i często zdobywają nagrody. Wybierz studia przez jeden semestr w Holandii i uzyskaj wsparcie w znalezieniu stażu i doświadczenia zawodowego. Zdobądź doświadczenie, umiejętności i znajomości różnych karier w branży filmowej i telewizyjnej.

Dołącz do kursu, którego uczniowie wygrali 6 z 10 kategorii studentów w Royal Television Society East Awards 2019 i 3 z 5 w 2018 roku
Studiuj z nagradzanymi wykładowcami oraz profesjonalistami filmowymi i telewizyjnymi, którzy współpracowali między innymi z BBC, Discovery, Channel 4 i Channel 5.
Pokaż swoją pracę profesjonalistom z branży na naszym pokazie ukończenia kursu.
Zdobądź certyfikat DaVinci Resolve w Black Magic Design dzięki szkoleniu od naszego specjalisty technicznego
Otrzymuj stałe wsparcie w celu znalezienia miejsc pracy i doświadczenia zawodowego.
Wykorzystaj w pełni Cambridge, organizując coroczny Festiwal Filmowy oraz kina sztuki i głównego nurtu
Rozwijaj swoje umiejętności w zakresie zdjęć, montażu, produkcji i reżyserii w studio, na miejscu i w studiach telewizyjnych z wieloma kamerami. Ucz się od doświadczonych filmowców i nauczycieli korzystających z naszych specjalistycznych udogodnień (więcej informacji znajdziesz w „Gdzie będziesz się uczyć”). Poznasz teorię i kontekst swojego rzemiosła, kładąc nacisk na praktykę.

Skupiając się na praktyce twórczej i opowiadaniu historii, będziesz kręcić filmy i wideo, od filmów wysokiej rozdzielczości do filmów 16 mm, a także nauczysz się umiejętności postprodukcyjnych w zakresie edycji, dźwięku i oceniania.

Cieszymy się bliską i satysfakcjonującą relacją z Cambridge Arts Picturehouse, w którym najlepsze filmy naszych studentów są wyświetlane publicznie pod koniec roku i podczas naszego corocznego programu dyplomowego. Na naszym kanale Vimeo udostępniamy również wybrane filmy naszych uczniów.

Twoja praca będzie wspierana przez nagradzanych wykładowców oraz profesjonalistów filmowych i telewizyjnych, których prace obejmują nagradzane Emmy filmy dokumentalne dla BBC, Discovery, Channel 4, Channel 5, ITVS, BBC Radio 4, a także promocje, reklamy i HUGO i Nagrodzony nagrodą BAFTA.

Dzięki ich zachęcie i wsparciu będziesz mógł wziąć udział w swoich konkursach, takich jak Royal Television Society East Student Awards, w których nasi uczniowie mają coraz większą tradycję sukcesu, w tym nagrody w 2019 r. Za najlepszy dramat, najlepszy montaż, najlepszy Projektowanie produkcji, najlepszy aparat, najlepszy dźwięk i najlepsze pisanie.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/film-and-television-production-ba-hons-3/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023