Profesjonalna policja

Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności wymagane do bycia policjantem * i dołącz do satysfakcjonującego zawodu ze znacznymi korzyściami. Zostań zdolnym do rozwiązywania problemów, komunikatorem, negocjatorem i liderem, i odkryj, jak możesz wnieść znaczący wkład w działania policji w XXI wieku, a także w szerszym sektorze wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Współpracuj z naszym Instytutem Policing nad najnowocześniejszymi projektami badawczymi i słuchaj od praktyków i ekspertów w tej dziedzinie.

Pełny opis
Kurs ten, licencjonowany przez College of Policing, obejmuje ich krajowy program nauczania w tym samym czasie, co rozwijanie umiejętności krytycznych, analitycznych i badawczych wyższego poziomu.
Dowiedz się, jak stawić czoła wyzwaniom, przed którymi stoi nowoczesna policja, w tym policja cyfrowa i policyjna oparta na dowodach.
Weź udział w ulepszonych szkoleniach w naszych nowych pokojach Crime Scene dostępnych w obu kampusach.
Zrób pierwszy krok do satysfakcjonującej kariery, w której Twoje zarobki mogą się prawie podwoić w ciągu pierwszych 7 lat pracy (polfed.org)
Studia w Cambridge lub Chelmsford, Essex – siedziba naszego Policing Institute for the Eastern Region (PIER).
Dlaczego potrzebuję tego stopnia?
Policing rośnie jako zawód. Stowarzyszenie komisarzy policji i przestępców oraz Krajowa Rada Szefów Policji opracowały niedawno dziesięcioletni plan przekształcenia policji, aby skutecznie reagować na szybko zmieniające się żądania w Anglii i Walii. Częściowo wiąże się to z profesjonalizacją służby policyjnej, która zapewnia przyciąganie ludzi o odpowiednich umiejętnościach, wiedzy, zachowaniach i wartościach do realizacji ich wizji.

Począwszy od 2020 r., Uzyskanie stopnia wstępnego do przyłączenia się będzie jedną z 3 możliwych dróg do policji jako policjanta, wraz z praktykami lub stopniami z innego przedmiotu. Ta droga, licencjonowana przez College of Policing, pozwoli ci postępować zgodnie z ich programem nauczania, a także uzyskać szersze zrozumienie organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

W samym Essex liczba policjantów wzrosła o 5% od marca 2017 r. Do marca 2018 r. (Źródło: tabele danych siły roboczej policji domowej, marzec 2018 r.). Nasz kurs pomoże ci wyróżnić się jako potencjalny policjant, dzięki czemu możesz uzyskać pełne kwalifikacje i uzyskać status niezależnego patrolu wkrótce po ukończeniu studiów. *

Przyszłość policji będzie w coraz większym stopniu obejmowała współpracę między wieloma agencjami lub „interoperacyjność”, napędzaną przez nowe formy technologii, oparte na dowodach działania policyjne i innowacje. Nasz kurs przygotuje Cię do tych zmian, a także przeszkoli Cię w krytycznej i konstruktywnej refleksji nad ich konsekwencjami.

* Pomyślne ukończenie BSc Professional Policing nie gwarantuje wejścia do żadnej policji, a absolwenci muszą spełniać kryteria kwalifikacyjne siły, którą zamierzają zastosować i postępować zgodnie ze swoimi szczególnymi procesami rekrutacyjnymi, w tym 2-letnim okresem próbnym. Twój tytuł licencjata z tytułu profesjonalnej polisy licencjackiej będzie miał walutę 5 lat od daty ukończenia szkoły, aby móc zostać policjantem.

Co zrobię na kursie?
Nauczysz się myśleć jak policjant. Obejmuje to nie tylko prawne i zawodowe obowiązki tej roli, ale także nowoczesne strategie policyjne i względy etyczne, a także kluczowe umiejętności, w tym podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów i negocjacje. Podniesiesz także niezbędne umiejętności badawcze, aby wprowadzić w życie inicjatywy policyjne oparte na dowodach.

Wszystkie twoje moduły będą obowiązkowe, zapewniając rozwój w zespole kolegów i nauczysz się rozumieć znaczenie współpracy. Zaczniesz od wprowadzenia do kluczowych pomysłów i praktyk, które leżą u podstaw działań policji, a także ogólnie systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, dając ci solidne podstawy do nauki na wyższych poziomach.

W drugim roku nauczysz się korzystać z bardziej zaawansowanych umiejętności krytycznych i analitycznych oraz zrozumiesz znaczenie metod badawczych w różnych obszarach nauki. Dowiesz się również, jak przetwarzać informacje i dokonywać porównań w celu uzyskania nowych informacji na temat pracy policji i zastosowania ich w miejscu pracy.

Do ostatniego roku będziesz niezależnym uczniem, który podejmie się dużego projektu, skupiając wszystkie umiejętności i wiedzę, którą zdobyłeś do tej pory w dziedzinie policji, która Cię najbardziej interesuje.

W trakcie kursu będziesz brać udział w różnych metodach mających na celu pogłębienie wiedzy na temat bieżących praktyk policyjnych i zagadnień teoretycznych. Obejmują one wysoki poziom pracy praktycznej i rozwiązywania problemów w postaci odgrywania ról i scenariuszy studiów przypadków, zrównoważony indywidualnymi umiejętnościami, badaniami i pracą zespołową.

Jak będziemy cię wspierać?
W trakcie kursu będziesz wspierany przez nasz zespół ekspertów-wykładowców, w tym zarówno obecnych, jak i byłych funkcjonariuszy policji i wyższych funkcjonariuszy policji, a także zaproszonych wykładowców i zaproszonych wykładowców specjalistów.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/professional-policing-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023