Projekt graficzny i typografia MA

Opracuj innowacyjne podejście do komunikacji typograficznej w tym opartym na praktyce MA. Współpracuj z innymi studentami i profesjonalnymi projektantami, aby podważać z góry przyjęte pomysły i rozwijać swoją praktykę zawodową.

Dołącz do kursu, który uzyskał 100% ogólnej satysfakcji w ankiecie podyplomowej na temat doświadczenia w 2019 r
Uzyskaj dostęp do wszystkich obiektów Cambridge School of Art, w tym typografii, sitodruku i warsztatów 3D, z pełnym szkoleniem.
Weź udział w działaniach na rzecz rozwoju swojej kariery, w tym w czwartek typu, wykłady z wymianą listów i inne wydarzenia w St Bride Foundation i The Artworkers ‚Guild.
Uzyskaj porady i wsparcie od naszych praktykujących artystów, a także gościnnych wykładowców i innych odwiedzających specjalistów.
Dołącz do prawdziwie międzynarodowego kursu ze studentami z całego świata, w tym wsparcia językowego i międzynarodowego stypendium naukowego ARU.
Skorzystaj z ofert studenckich ARU, z bezpłatnym dostępem do szkoleń Lynda i zniżkami na Adobe Cloud.
Nasz projekt graficzny i typografia magisterska to ukierunkowany na studentów kurs, który pozwoli Ci eksperymentować z różnorodnymi i innowacyjnymi technikami, podnosząc twoją praktykę typograficzną do poziomu podyplomowego.

Niezależnie od tego, czy jesteś uznanym profesjonalnym projektantem, czy nowym absolwentem, czy też przyszedłeś do projektowania graficznego inną drogą zawodową, otrzymasz szkolenie potrzebne do lepszego zrozumienia biznesowych i społecznych kontekstów komunikacji graficznej, a także swojej praktyki.

Na koniec kursu wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności, które rozwinąłeś, aby zbadać i ukończyć końcowy projekt wizualny dotyczący twoich własnych specjalizacji.

Twoje studia będą wspierane przez zespół ekspertów, praktykujących profesjonalistów, w tym Lidera Kursu Willa Hilla (autor Kompletnego typografa), Davida Jury (autora Reinventing Print: Technology and Craft in Typography oraz About Face: Reviving the Rules of Type) oraz Nick Jeeves (grafik, który pracował między innymi dla Saatchi & Saatchi, Hatfield House i brytyjskiej Rady Filmowej).

Nasze małe klasy zapewniają, że zawsze czujesz się wspierany na poziomie osobistym i pozwalają ci nawiązywać bliskie relacje z innymi uczniami. Będziesz miał również okazję pracować z uczniami z innych kursów.

Korzystamy z wielu zasobów online, aby uzupełnić twoje studia i na bieżąco informować Cię o dziedzinie typografii, projektowania czcionek i komunikacji graficznej. Należą do nich System Zarządzania Nauczaniem, blogi WordPress i grupa na Facebooku, za pośrednictwem których dzielimy się treściami i wiadomościami z naszej międzynarodowej sieci kontaktów.

W trakcie kursu będziesz miał okazję uczyć się od praktyków zewnętrznych podczas wydarzeń, w tym wykładów gościnnych i warsztatów dotyczących zatrudnienia. Wśród naszych poprzednich mówców byli projektant krojów pisma Jeremy Tankard, projektant plakatu i specjalista ds. Multimediów Marian Oslislo oraz typograf Tomasz Bierkowski.

Będziesz także uczestniczyć w Type Czwartek i innych wydarzeniach branżowych, takich jak wykłady z wymianą listów w The Artworkers ‚Guild, gdzie możesz nawiązać kontakt z profesjonalistami i zobaczyć swoją pracę.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/graphic-design-and-typography-ma/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023