Przestępczość i badania śledcze BSc

Zdobądź dogłębną wiedzę na temat dochodzeń kryminalistycznych, procedur policyjnych i sądowych oraz kluczowych teorii kryminalistycznych na tym szeroko zakrojonym kursie.

Łącząc kryminologię, kryminalistykę, policję i prawo, ten kurs da ci szeroką podstawę wiedzy, na podstawie której można budować karierę w takich dziedzinach, jak kryminalistyka, policja, kryminologia lub wywiad.

Istnieją podstawowe moduły metod kryminalistycznych, zarządzania i dochodzeń, prawa brytyjskiego i systemu prawnego, kryminologii, masowych katastrof, bezpieczeństwa społeczności i dochodzeń policyjnych. W ostatnim roku odkryjesz bardziej wyspecjalizowane aspekty dochodzenia i przestępczości, w swoich badaniach oraz w ramach dużego projektu.

Nauczysz się na różne sposoby, od wykładów i seminariów po sesje praktyczne, w tym pracę laboratoryjną, odgrywanie ról i symulacje. Duży nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności potrzebnych do skutecznego działania w profesjonalnym miejscu pracy, niezależnie od wykonywanej pracy.

Do czasu ukończenia studiów będziesz mieć solidną wiedzę na temat tego, jak dokładnie i bezpiecznie przeprowadzać procedury kryminalistyczne na miejscu zbrodni kryminalistycznej – przedstawiając wysokiej jakości dowody naukowe, które sądy przyjmą.

Poznasz także swoją drogę do wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i będziesz w stanie bezpiecznie i kompetentnie postępować z kolegami kryminalistycznymi, a także z innymi agencjami, takimi jak policja, sądy i związki partnerskie.

Ten kurs nauczy Cię także pisania naukowego i metod badawczych, więc będziesz dobrze przygotowany, jeśli chcesz kontynuować studia akademickie.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/crime-and-investigative-studies-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020