Rozwój gier komputerowych (informatyka) Msc

Przenieś swoje umiejętności programowania gier komputerowych na wyższy poziom. Studiuj, planuj, produkuj i testuj gry w naszych specjalistycznych studiach. Współpracując z uczniami z naszego kursu tworzenia gier komputerowych, zdobędziesz doświadczenie w pracy multidyscyplinarnej i stworzysz zaawansowane portfolio.

Studiuj, planuj, produkuj i testuj gry w naszych specjalistycznych studiach
Doświadczenie w pracy w multidyscyplinarnym zespole wraz ze studentami z naszego magisterskiego rozwoju gier komputerowych (sztuka).
Popraw swoje perspektywy dzięki mówcom gościnnym i briefom na żywo z firm takich jak Sony, Sumo Digital, Jagex i Frontier
Weź udział w wydarzeniach z przedstawicielami branży, takich jak festiwal gier Brains Eden, organizowany co roku przez ARU, gdzie studia gier przyciągają najnowsze talenty
Studia w Cambridge, gdzie mieści się 18% brytyjskiego przemysłu gier (nesta.org.uk)
Branża gier wideo w Wielkiej Brytanii jest warta 3,78 miliarda funtów, a obecnie brakuje wykwalifikowanych projektantów gier. Jeśli masz pierwszy stopień informatyki lub podobny stopień techniczny, nasz kurs da ci umiejętności bezpiecznego tworzenia gier na poziomie zaawansowanym.

Z siedzibą w Cambridge, sercu brytyjskiego przemysłu gier, będziesz pracować w naszym studiu i centrum gier komputerowych, w którym będziesz tworzyć gry zarówno samodzielnie, jak i w zespołach, oraz zdobędziesz umiejętności projektowania technicznego, aby skutecznie publikować szereg platform.

Oprócz rozwijania umiejętności programistycznych skupisz się również na programowaniu gier i dostosujesz swój projekt badawczy, abyś mógł skoncentrować się na rozwijaniu umiejętności w obszarze, który Cię pasjonuje.

Stale koncentrujemy się na możliwościach przedsiębiorczych, a dzielenie się modułami z naszym działem rozwoju gier komputerowych MA (sztuka) oznacza, że ​​będziesz pracować z różnymi gałęziami przemysłu gier oraz spotkać i zbudować kontakty gotowe do kariery. Wszystko, co zaprojektujesz, stanie się także cennym portfolio, które pomoże ci zabezpieczyć wymarzoną pracę po ukończeniu studiów.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/computer-games-development-computing-msc/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020