Specjalista ds. Rozwiązań cyfrowych i technologicznych (analiza danych) Msc

Opracuj i zastosuj specjalistyczne narzędzia i techniki analizy danych do przetwarzania dużych, złożonych zestawów danych w celu wyodrębnienia i uzyskania cennych informacji w celu podjęcia decyzji w Twojej organizacji. Zdobądź stopień magistra rozwiązań cyfrowych i technologii (analiza danych) podczas pracy, z opłatami finansowanymi przez twojego pracodawcę i rząd.

Analiza danych, w szczególności w połączeniu ze sztuczną inteligencją, obiecuje dostarczyć narzędzia do ulepszonych technologii, modeli biznesowych i podejmowania decyzji w wielu różnych dziedzinach, od automatyki przemysłowej, produkcji, transportu, bankowości i bezpieczeństwa cybernetycznego po zdrowie i opiekę społeczną.

Pracując nad zestawami danych w świecie rzeczywistym i projektami symulowanymi w branży, poznasz umiejętności i wiedzę niezbędne do zastosowania najnowszych zaawansowanych narzędzi i technik analizy danych, takich jak inżynieria danych i głębokie uczenie się.

Magister rozwiązań cyfrowych i technologicznych (Data Analytics) zostanie dostarczony we współpracy z Cambridge Spark, wiodącym dostawcą ciągłych szkoleń z zakresu rozwoju zawodowego dla programistów i badaczy danych.

Ten najnowocześniejszy kurs jest prowadzony jako połączenie wciągających tygodni nauczania, studiów online i obozowiska w stylu hackathonu, które symulują rzeczywiste środowiska.

20% twojej nauki będzie klasyfikowane jako „wolne od pracy”, co oznacza, że ​​będziesz się uczyć w normalnych godzinach pracy, w miejscu pracy lub poza nią – ale nie będzie to część normalnych obowiązków zawodowych.

Korzyści
Oprócz nauki podczas zarabiania korzyści płynące z nauki tego kursu obejmują:

uczyć się od ekspertów – kurs ten został zaprojektowany i współorganizowany przez ARU, jednego z najlepszych dostawców praktyk w kraju i Cambridge Spark, którzy są liderami w spersonalizowanym szkoleniu opartym na sztucznej inteligencji w zakresie nauki o danych i inżynierii oprogramowania
Bootcamp w stylu hackathona symulujący rolę naukowca danych w środowisku rzeczywistym
brak opłat za naukę: staże są finansowane przez pracodawców i rząd
prężnie działająca społeczność edukacyjna, która daje możliwość nawiązywania kontaktów z podobnie myślącymi profesjonalistami
moduły online będą dostarczane za pośrednictwem CANVAS, cyfrowej platformy edukacyjnej ARU; oraz od K.A.T.E.® (Knowledge Assessment Teaching Engine), który jest innowacyjną platformą edukacyjną Cambridge Spark opartą na sztucznej inteligencji, która zapewnia natychmiastowe informacje zwrotne na temat kodu w środowisku symulowanym przez przemysł.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/digital-and-technology-solutions-specialist-data-analytics-degree-apprenticeship-msc/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023