Sport i terapia ruchowa

Zanurz się w świecie sportu, ćwiczeń, kontuzji i rehabilitacji. Nasz pełny etat w dziedzinie sportu i ćwiczeń fizycznych jest akredytowany przez Society of Sports Therapists. Zdobądź praktyczne doświadczenie w naszych specjalistycznych laboratoriach w Cambridge i ukończ studia gotowe do pracy jako profesjonalny terapeuta sportowy.

Terapeuci sportowi są niezbędnym trybikiem w zespołach medycyny sportowej, które współpracują z profesjonalnymi sportowcami.

Nasz zupełnie nowy kurs doktorski daje umiejętności pracy z wieloma pacjentami z różnymi obrażeniami, z wykorzystaniem praktyki opartej na dowodach, aby przywrócić im optymalny poziom sprawności i wydajności.

Wszyscy gracze potrzebują profesjonalnego wsparcia przed, w trakcie i po występie – a terapeuci sportowi to uznani ludzie do pracy w tej przestrzeni. Prawdopodobnie znajdziesz się przy boisku, radząc sobie z wieloma sytuacjami kryzysowymi, a także za kulisami, przywracając sportowców z powodu kontuzji. Ale są też możliwości poza sportem zawodowym: nasz kurs uznaje szersze krajowe obawy dotyczące niskiego poziomu aktywności fizycznej, co prowadzi do złego stanu zdrowia i zwiększonej podatności na kontuzje. Pojawia się potrzeba wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia do pracy z grupami lub osobami w trakcie rehabilitacji, a także wykonywania skierowań.

Naucz się bezpiecznie i etycznie pracować jako terapeuta sportowy w naszych akredytowanych laboratoriach w Cambridge Centre for Sports and Exercise Science. Obejmujemy podstawowe zasady nauki o sporcie i ćwiczeń fizycznych, a także skoncentrowane moduły terapii sportowej. Możesz więc spodziewać się zaangażowania w szeroki zakres działań, od nauki udzielania pierwszej pomocy na boisku, radzenia sobie z urazami kręgosłupa i dostarczania masażu sportowego, do diagnozowania urazów, formułowania technik rehabilitacyjnych, uczenia się fizjologii ćwiczeń na wysokim poziomie oraz trening siłowy i kondycyjny.

Studiując w ARU, skorzystasz z pomocy doświadczonych wykładowców, w tym praktykujących terapeutów sportowych, trenerów, specjalistów od kondycji, analityków sportowych, psychologów, dietetyków i wiodących światowych badaczy. Nasz zespół obejmuje obecnie rekordzistę świata Paraolimpijskiego, szkocką kobietę w rugby i mistrza judo. Jesteśmy również gospodarzem zaproszonych gości w ramach naszej serii seminariów Excellence in Sport.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/sport-and-exercise-therapy-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020