Stosowane nauki medyczne Foundation Year- licencjat


OPIS KIERUNKU:

Jeśli interesujesz się naukami medycznymi, ale nie masz wymaganych kwalifikacji do przystąpienia do naszego programu licencjackiego lub jesteś dojrzałym studentem powracającym do edukacji, nasz licencjat z Foundation Year to właściwy kierunek dla Ciebie.

Foundation Year tego kierunku wprowadzi Cię w kluczowe pojęcia i wiedzę potrzebne do uzyskania tytułu licencjata w dziedzinie nauk medycznych. Po pomyślnym ukończeniu roku podstawowego o co najmniej 60% ogólnej średniej, studenci przejdą do pierwszego roku studiów licencjackich. Studenci mogą również przejść do pierwszego roku programu BSC Medical Pharmacology (B210) lub programu BSc Population Health and Medical Sciences (B211).

Omówisz podstawy chemii biologicznej, metabolizmu i homeostazy, mikrobiologii i chorób, biologii molekularnej, przetwarzania i analizy danych oraz umiejętności laboratoryjne. Przechodząc do pełnego programu licencjackiego, zdobędziesz gruntowne podstawy w nauce stanowiącej podstawę współczesnej medycyny, badając szeroki zakres tematów, w tym anatomię człowieka i fizjologię, biologię komórkową, genetykę, farmakologię i neuronaukę, wraz z ich klinicznym i stosowanym znaczeniem.

Rozwiniesz dogłębne zrozumienie, jak działa ludzkie ciało, co się dzieje, jak obecnie leczymy zaburzenia i potencjał dla nowych leków. Ten kierunek zapewnia kompleksowe podstawy dotyczące kariery w badaniach laboratoryjnych, medycynie i przedsiębiorczości w naukach przyrodniczych. Mamy 3 aspekty zatrudnienia, które można wybrać na drugim roku (z zastrzeżeniem kwalifikowalności): nauki medyczne w praktyce, przedsiębiorstwa i innowacje oraz nauki medyczne w badaniach.


Więcej informacji o tym kierunku w j.angielskim znajdziesz tutaj:
https://studiawanglii.pl/courses/applied-medical-sciences-with-a-foundation-year/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020