Studia szkolnictwa podstawowego

Pasjonujesz się edukacją? To, czego dzieci się uczą i jak się je uczy, wpływa na ich doświadczenie. Nasz stacjonarny kurs kształcenia podstawowego w Cambridge lub Chelmsford bada fascynujące pomysły i podstawowe teorie edukacyjne. Studiuj kluczowe tematy, takie jak zarządzanie zachowaniami i program nauczania. Przygotuj się na nauczyciela lub odkryj karierę edukacyjną, o której być może nie wiedziałeś. Ty rządzisz.

Nasz licencjat (z wyróżnieniem) na studiach edukacji podstawowej jest pierwszym krokiem w kierunku satysfakcjonującej kariery w edukacji i być może zostać nauczycielem w szkole podstawowej. Dzięki równowadze teorii i refleksji na temat bieżącej praktyki, ukończysz ją z dogłębnym zrozumieniem historii edukacji, polityki i bieżącej praktyki zawodowej w klasie szkoły podstawowej w takich obszarach, jak rozwijanie umiejętności matematycznych i umiejętności czytania u dzieci, szerszych przedmiotów programowych, lekcji planowanie i zarządzanie klasą.

Nasz kurs jest przeznaczony dla osób poszukujących kariery zawodowej dla dzieci w wieku szkoły podstawowej i / lub ich rodzin. Główny nacisk kładziony jest na dzieci w wieku szkolnym i obejmuje perspektywy edukacyjne, zdrowotne, opieki społecznej, psychologiczne, socjologiczne, prawne, filozoficzne, polityczne i ekonomiczne.

Zdobędziesz wiedzę i zrozumienie potrzebne do przygotowania lekcji, zarządzania zachowaniami w klasie oraz nauczania umiejętności czytania i liczenia. Będziesz miał okazję obserwować praktykę nauczycielską w lokalnych szkołach, a po ukończeniu kursu będziesz idealnie przygotowany do zdobycia miejsca na podyplomowym kursie dla nauczycieli.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/primary-education-studies-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020