Systemy inteligentne i nauki o maszynach MSc

Zwiększ swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie informatyki lub elektroniki i staw czoła wyzwaniom w branży, w której techniki uczenia maszynowego są coraz częściej stosowane w wielu aplikacjach. Kurs ten jest wspierany przez AI Academy firmy Intel za pośrednictwem zasobów online i przetwarzania danych.

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe to rozwijająca się branża na całym świecie. Społeczeństwa dostosowują się do nowych krajobrazów technologicznych, stają się bardziej elastyczne, a także dziedziczą postawę uczenia się przez całe życie, współpracy, innowacji i przedsiębiorczości.

Wykorzystując szereg umiejętności, od nauki danych, po programowanie i architektury sprzętowe, które umożliwiają wytwarzanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań sztucznej inteligencji, kurs koncentruje się na aktualnych teoretycznych i praktycznych osiągnięciach w zakresie uczenia maszynowego, sieci neuronowych, przetwarzania sygnałów i zdalnego wykrywanie i sposób ich występowania w systemach inteligentnych. Umożliwia także zapoznanie się z aktualnymi osiągnięciami sztucznej inteligencji i zastosowanie umiejętności w zakresie projektowania i rozwoju inteligentnego systemu.

Zostaniesz przeszkolony w tematach, które dotyczą wyzwań obecnej branży, studiując moduły, które koncentrują się na technologiach akwizycji danych i technikach przetwarzania danych, w tym rozwoju systemów AI, umożliwiając zapoznanie się z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, teledetekcją i Internetem Platformy rzeczy, nauka programowania procesorów produkowanych przez ARM Ltd, głównego gracza na świecie w zakresie projektowania oprogramowania / sprzętu elementów mikroelektronicznych, z siedzibą w Cambridge.

Będziesz także eksplorować sieci neuronowe i sieci sztuczne, głębokie uczenie się w Pythonie za pomocą Scikit-learn, modele uczenia maszynowego i ocenę modeli za pomocą macierzy wydajności, algorytmów parametrycznych i nieparametrycznych lub drzew decyzyjnych. Opracuj podstawowe metody i algorytmy, które umożliwią inteligentnym systemom interakcję ze środowiskiem poprzez informacje zwrotne, autonomiczne uczenie się na podstawie danych i wzajemne połączenie w celu utworzenia sieci współpracy, przekształcając matematyczny i teoretyczny wgląd w zwiększoną autonomię i wydajność rzeczywistych systemów fizycznych. Zdobyte umiejętności praktyczne pomagają przygotować się do pracy związanej z inteligentnymi systemami i uczeniem maszynowym.

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/intelligent-systems-and-machine-learning-msc/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020