TESOL

Zdobądź dogłębne zrozumienie nauki języków obcych i nauczania na naszym pełnym etacie TESOL w Cambridge, w którym znajdują się główne firmy zajmujące się nauczaniem języka angielskiego. Odkryj swój styl nauczania w prawdziwej klasie ESOL, korzystając z ciągłego wsparcia i informacji zwrotnych od naszego zespołu ekspertów. Rozwiń wiedzę i umiejętności praktyczne, aby rozpocząć satysfakcjonującą karierę w nauczaniu języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami (TESOL).

Zdobądź międzynarodowy certyfikat nauczania języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami (CELTA) w roku 2 *.
Nawiąż cenne kontakty dla swojej przyszłej kariery w nauczaniu dzięki naszym linkom do lokalnych i międzynarodowych szkół językowych.
Przejdź bezpośrednio do naszej MA Lingwistyki Stosowanej i TESOL, aby lepiej poznać teorie i praktykę nauczania języka angielskiego.
Naucz się nowego języka lub kontynuuj istniejący za pośrednictwem naszego programu językowego Anglia, aby wesprzeć przyszłe plany pracy za granicą.
Nawiąż cenne kontakty na przyszłość dzięki naszym linkom do EF, Studio i CAMDoSA, grupy dyrektorów szkół językowych.
Studiuj w Cambridge, w domu dla kluczowych firm zajmujących się nauczaniem języka angielskiego, w tym w wielu międzynarodowych szkołach językowych, Cambridge University Press i Cambridge English Assessment, dając ci możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, pracy w niepełnym wymiarze godzin i pracy po ukończeniu studiów.
Angielski jest globalnym językiem handlu, nauki, informatyki, edukacji, polityki i rozrywki. Uczą się angielskiego w prawie każdym kraju na całym świecie.

Ten kurs zapewni Ci wiedzę i umiejętności praktyczne potrzebne do rozpoczęcia kariery w nauczaniu języka angielskiego, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się uczyć w Wielkiej Brytanii, czy w innych częściach świata.

W naszej szkole licencjackiej BA (z wyróżnieniem) TESOL zaczniesz od zbadania struktury języka angielskiego i jego reprezentacji. Dowiesz się, jak badać język i dowiesz się, w jaki sposób język i kultura mogą wpływać na sposób, w jaki komunikujemy się z ludźmi z całego świata.

W miarę postępów nauczysz się, jak stosować tę wiedzę w klasie. Będziesz miał okazję uczyć się na podstawie obserwacji doświadczonych nauczycieli pracujących z ich klasami. Będziesz wtedy miał okazję rozwinąć swoją tożsamość nauczycielską poprzez regularne nauczanie wielojęzycznych grup osób uczących się języka angielskiego na różnych poziomach.

Ponadto zaczniesz uczyć się nowego języka dla siebie dzięki Programowi Językowemu Anglia. To samo w sobie jest satysfakcjonującym doświadczeniem. Może lepiej wyposażyć cię w przyszłe plany pracy za granicą. Z pewnością pomoże ci wczuć się w uczących się na własnych lekcjach.

W trzecim roku będziesz mieć możliwość znalezienia stażu do nauki języka angielskiego w profesjonalnym środowisku w naszym module „Praca w języku angielskim i mediach”. Będziesz także mieć możliwość skorzystania z opcjonalnych modułów, które poszerzą Twoją znajomość języka angielskiego na inne obszary, w tym globalne angielskie, współczesną fikcję i kino.

Oprócz twojej praktyki, nasz kurs rozwinie twoje zrozumienie teorii i ciągłych badań związanych z uczeniem się i nauczaniem języków: jak się uczymy, kiedy się uczymy, czego się uczymy. Dzięki temu zainteresujesz się językiem i edukacją, co może prowadzić do kariery w nowoczesnym nauczaniu języków, zarządzaniu szkołami językowymi, logopedii i terapii językowej, publikowaniu lub opracowywaniu polityki edukacyjnej.

Nasz personel dydaktyczny pomoże ci rozwinąć umiejętności wyboru i przygotowania materiałów, planowania lekcji, zarządzania klasą i samooceny. Poznasz także umiejętności, które są bardzo poszukiwane, takie jak umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, przywódcze i organizacyjne.

Będzie Cię uczyć zespół ekspertów w zakresie teorii i praktyki nauczania języka angielskiego. Należą do nich Amanda Bailey i Alastair Douglas, którzy od ponad 20 lat pracują w dziedzinie nauczania, szkolenia i zarządzania językiem angielskim; Dr Bettina Beinhoff (Postrzeganie tożsamości poprzez akcent: postawy wobec osób nierodzimych i ich akcentów w języku angielskim); oraz Dr Michelle Sheehan (współautorka The Philosophy of Universal Grammar).

Nasze dobrze wyposażone sale lekcyjne dadzą Ci możliwość korzystania z interaktywnych tablic, kamer do dokumentów, projekcji PowerPoint oraz nagrywania lekcji audio i wideo, aby doświadczyć pracy w nowoczesnym profesjonalnym środowisku klasowym.

Cambridge jest domem dla profesjonalistów i gości z wielu krajów, więc istnieje wiele grup i stowarzyszeń, w których możesz ćwiczyć swoje umiejętności nauczycielskie, jednocześnie ucząc się różnych języków.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/tesol-ba-hons-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023