Trening sportowy i wychowanie fizyczne z Rokiem wstępnym

Chcesz zostać trenerem sportowym lub nauczycielem WF lub pracować w rozwoju sportu? Naucz się podstawowych umiejętności praktycznych i naukowych, których potrzebujesz, aby pracować w zespole lub jako skuteczny lider. Sprawdź swoje umiejętności i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie dzięki możliwościom odbywania staży w lokalnych szkołach i klubach sportowych.

Nasz kurs nauczy Cię najważniejszych aspektów coachingu sportowego i wychowania fizycznego. Te podstawowe elementy obejmują rozwój sportu, stosowaną pedagogikę coachingu (sposób, w jaki ludzie uczą i uczą się), rozwój sportowców, fizjologię i psychologię. Dowiesz się, jak wykorzystać całą tę wiedzę, dzięki czemu zwiększysz swoją skuteczność w nauczaniu, coachingu i innych szerszych obszarach rozwoju sportu.

Nasze moduły obejmują teoretyczne i praktyczne podejście do coachingu i wychowania fizycznego. Złóż je razem, a będziesz mógł działać etycznie, bezpiecznie i pewnie, pracując niezależnie lub jako członek zespołu.

Aby to zrobić, skorzystasz z naszych fantastycznych udogodnień, w tym testów wysiłkowych i wielofunkcyjnych laboratoriów ludzkiego ruchu wraz ze specjalistycznym wyposażeniem, w tym oprogramowaniem do analizy notacji, monitorami tętna, GPS, systemami analizy tlenu oddechowego i przyspieszeniomierzy wraz z naszymi zestaw sił i kondycji.

Podczas kursu będziesz mieć możliwość zdobycia uznanych w kraju kwalifikacji trenerskich, odbycia staży w lokalnych szkołach i klubach sportowych oraz aplikowania na programy stażowe, aby spędzić czas na pracy z profesjonalnymi drużynami sportowymi lub innymi sektorami branży sportowej. Rozwijasz umiejętności eksperymentalne i analityczne, a także umiejętności zbywalne, takie jak komunikacja, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie i samodzielna praca.

Oferujemy również opcjonalne programy treningowe w celu poprawy treningu siłowego i kondycyjnego, a będziesz mieć możliwość dołączenia do wielu klubów sportowych i stowarzyszeń w ramach Active Anglia.

Ściśle współpracujemy z Living Sport i Cambridge City Council, aby zapewnić dodatkowe możliwości doświadczenia zawodowego. Będziesz miał okazję pracować nad projektami społecznościowymi, które poprawią pewność siebie i zdolności osób ze środowisk defaworyzowanych, otwierając możliwości pracy w rozwoju młodzieży w przyszłości.

W ostatnim roku będziesz miał wyjątkową okazję do wyboru między projektem badawczym z ostatniego roku lub możesz pracować i ukończyć projekt w branży (tj. Szkoły / zespoły sportowe / lokalne podmioty rządowe.) I realizować strategiczne działania organizacji priorytet, w rezultacie potencjalnie tworząc usługę / produkt / zmianę, która pomoże im spełnić ich potrzeby.

Podsumowując, Cambridge Centre for Sports and Exercise Sciences oferuje serię seminariów poświęconych doskonałości w sporcie, w której występują zaproszeni goście z branży.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/sports-coaching-and-physical-education-with-foundation-year-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023