Trening sportowy i wychowanie fizyczne

Pracuj nad karierą trenerską, nauczaniem wychowania fizycznego lub rozwojem sportu dzięki naszemu stopniowi coachingu sportowego i wychowania fizycznego. Kurs, popierany przez Brytyjskie Stowarzyszenie Sportu i Nauki o Ćwiczeniach, koncentruje się na praktycznych i naukowych umiejętnościach potrzebnych do pracy w zespole lub jako skuteczny lider. Ucz się w specjalistycznych laboratoriach w Cambridge i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie dzięki stażom w szkołach i klubach sportowych.

Nasz kurs nauczy Cię najważniejszych aspektów coachingu sportowego i wychowania fizycznego. Te podstawowe elementy obejmują rozwój sportu, stosowaną pedagogikę coachingu (sposób, w jaki ludzie uczą i uczą się), rozwój sportowców, fizjologię i psychologię. Dowiesz się, jak wykorzystać całą tę wiedzę, dzięki czemu zwiększysz swoją skuteczność w nauczaniu, coachingu i innych szerszych obszarach rozwoju sportu.

Nasze moduły obejmują teoretyczne i praktyczne podejście do coachingu i wychowania fizycznego. Złóż je razem, a będziesz mógł działać etycznie, bezpiecznie i pewnie, pracując niezależnie lub jako członek zespołu.

Aby to zrobić, skorzystasz z naszych fantastycznych udogodnień, w tym testów wysiłkowych i wielofunkcyjnych laboratoriów ludzkiego ruchu wraz ze specjalistycznym wyposażeniem, w tym oprogramowaniem do analizy notacji, monitorami tętna, GPS, systemami analizy tlenu oddechowego i przyspieszeniomierzy wraz z naszymi zestaw sił i kondycji.

Podczas kursu będziesz mieć możliwość zdobycia uznanych w kraju kwalifikacji trenerskich, odbycia staży w lokalnych szkołach i klubach sportowych oraz aplikowania na programy stażowe, aby spędzić czas na pracy z profesjonalnymi drużynami sportowymi lub innymi sektorami branży sportowej. Rozwijasz umiejętności eksperymentalne i analityczne, a także umiejętności zbywalne, takie jak komunikacja, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie i samodzielna praca.

Oferujemy również opcjonalne programy treningowe w celu poprawy treningu siłowego i kondycyjnego, a będziesz mieć możliwość dołączenia do wielu klubów sportowych i stowarzyszeń w ramach Active Anglia.

Ściśle współpracujemy z Living Sport i Cambridge City Council, aby zapewnić dodatkowe możliwości doświadczenia zawodowego. Będziesz miał okazję pracować nad projektami społecznościowymi, które poprawią pewność siebie i zdolności osób ze środowisk defaworyzowanych, otwierając możliwości pracy w rozwoju młodzieży w przyszłości.

W ostatnim roku będziesz miał wyjątkową okazję do wyboru między projektem badawczym z ostatniego roku lub możesz pracować i ukończyć projekt w branży (tj. Szkoły / zespoły sportowe / lokalne podmioty rządowe.) I realizować strategiczne działania organizacji priorytet, w rezultacie potencjalnie tworząc usługę / produkt / zmianę, która pomoże im spełnić ich potrzeby.

Studiując w ARU, skorzystasz z pomocy doświadczonych wykładowców, w tym praktykujących terapeutów sportowych, trenerów, specjalistów od kondycji, analityków sportowych, psychologów, dietetyków i wiodących światowych badaczy. Nasz zespół obejmuje obecnie rekordzistę świata Paraolimpijskiego, szkocką kobietę w rugby i mistrza judo. Jesteśmy również gospodarzem gościnnych prelegentów w ramach naszej serii seminariów Excellence in Sport, która zgromadziła wielu prelegentów, w tym olimpijczyków, rekordzistów świata, elitarnych trenerów, międzynarodowego krykieciarza i złotego medalistę Wspólnoty Narodów!

 

Więcej informacji o tym kierunku w języku polskim znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/sports-coaching-and-physical-education-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020