Trening sportowy MSc

Jeśli pasjonujesz się coachingiem sportowym i chcesz mieć wpływ na przyszłe pokolenia, wiedza, którą zdobędziesz na naszym kursie MSc Sport Coaching, przygotuje Cię na satysfakcjonującą karierę. Będziesz pracował nad interdyscyplinarnymi rozwiązaniami i zwiększysz swoją zdolność do zatrudnienia dzięki umiejętnościom odpowiednim dla różnych dyscyplin uczestnictwa i sportów wyczynowych.

Nasz elastyczny tytuł magistra w zakresie coachingu sportowego oferuje aktualną wiedzę na czele badań i praktyki trenerów sportowych, co pozwala rozwijać własny obszar zainteresowań i skoncentrować się na nauce, aby stać się specjalistą na wybrany temat.

Ciągle angażując się we współczesne i przyszłe problemy w sporcie, w tym etyczne rozwiązywanie problemów i interdyscyplinarną pracę, krytycznie zastanowisz się nad długoterminowymi celami kariery i planem na przyszłość.

Będziesz korzystać z szeregu zaawansowanych umiejętności i technik we wszystkich swoich modułach, w tym komunikacji za pośrednictwem różnych mediów, praktycznych zapytań, planowania i zarządzania czasem, aby tworzyć i analizować rzeczywiste dane.

Będziesz miał także wyjątkową okazję do przeprowadzenia specjalistycznego projektu badawczego lub połączenia studiów z projektem opartym na pracy w dziedzinie coachingu sportowego, korzystając z twoich i naszych powiązań branżowych, aby podnieść swoje umiejętności podczas nauki.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/sport-coaching-msc/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020