Uczenie się i nauczanie (szkolnictwo wyższe) PG Cert

Oparty na praktyce i oparty na teorii nasz kurs jest prowadzony przez zespół aktywnych badaczy zajmujących się edukacją. Jako nauczyciel / wykładowca w szkolnictwie wyższym kurs ten wspiera Cię w ramach własnego ustawicznego doskonalenia zawodowego (CPD), abyś mógł wnieść pozytywny wkład w nauczanie i uczenie się w sektorze szkolnictwa wyższego

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy czy doświadczony w nauczaniu w HE, nasz kurs jest dla Ciebie. Akredytowane w ramach Standardów Profesjonalnej Akademii Edukacji Wyższej (UKPSF), PG Cert zachęca do refleksji nad własną praktyką, uczenia się od dzielenia się praktyką z innymi i dogłębnego zrozumienia modeli edukacyjnych określających HE we współczesnych warunkach uniwersyteckich.

Niezależnie od tego, czy uczysz się osobiście, czy online, nasz wysoce interaktywny kurs przedstawia najlepszą praktykę nauczania. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje sesje bezpośrednie w kampusach Chelmsford i Cambridge; jeśli potrzebujesz elastyczności, aby studiować, gdzie i kiedy ci odpowiada, to nasza opcja kształcenia na odległość może zapewnić najbardziej przydatną okazję.

Kurs składa się z dwóch modułów, z których każdy zawiera obowiązkową obserwację nauczania w Twojej instytucji szkolnictwa wyższego. Ponieważ będziesz podejmować obserwacje w ramach swojej instytucji w ramach procesów zapewniania jakości i wsparcia dla ustawicznego rozwoju zawodowego, ta obserwacja skupi się na ocenie Twojej praktyki w odniesieniu do powiązanych efektów uczenia się w ramach modułów.

Będziesz miał dostęp do naszego systemu zarządzania nauczaniem na płótnie (LMS), który zapewnia szeroki zakres zasobów dydaktycznych i edukacyjnych, a także interaktywne możliwości interakcji z materiałami i innymi uczniami. Zachęcamy do zastanowienia się nad wpływem praktyki nauczania na naukę, ciągłej krytyki i rozwijania jej oraz dzielenia się doświadczeniami z innymi.

Po rozpoczęciu kursu zostaniesz zaproszony na sesję wprowadzającą twarzą w twarz w Cambridge lub Chelmsford podczas 1. tygodnia nauczania. Dzięki temu będziesz mógł lepiej poznać swój kurs, innych uczniów i kampus. Jeśli uczysz się na odległość, z przyjemnością weźmiesz udział w zajęciach wprowadzających.

Nasz kurs jest akredytowany przez Akademię Szkolnictwa Wyższego i daje możliwość wykazania, że ​​w momencie pomyślnego ukończenia studiów udowadniasz swoją praktykę zgodnie z Deskryptorem 2 UKPSF. Oznacza to, że możesz ubiegać się o członkostwo w HEA. Należy pamiętać, że jeśli instytucja szkolnictwa wyższego, w której pracujesz, nie jest członkiem HEA, wówczas obowiązują osobne opłaty aplikacyjne.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/learning-and-teaching-higher-education-pg-cert/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023