Współczesna polityka MA

Rozwiń swoją karierę w policji. Poznaj kluczowe wyzwania stojące przed policją w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie i rozwijaj ulepszone umiejętności krytyczne i badawcze, aby im sprostać.

Ukończ studia magisterskie podczas pracy w pełnym wymiarze godzin – niezależnie od harmonogramu – dzięki naszej elastycznej dostawie blended-learning.
Nasza trasa stypendialna umożliwi przeprowadzenie projektu badawczego w Twojej dziedzinie praktyki zawodowej, z możliwością doładowania do uzyskania tytułu magistra.
Uzyskaj prawdziwie multidyscyplinarną perspektywę dzięki kursowi opartemu na wiedzy fachowej z różnych wydziałów na naszej uczelni
Rozwiń dogłębne i systematyczne zrozumienie kluczowych tematów modułów opracowanych w porozumieniu z wyższymi funkcjonariuszami policji.
Połącz siły z PIER, naszym Instytutem Policji dla regionu wschodniego, łącząc go z siłami lokalnymi i regionalnymi oraz organami policyjnymi i głównymi oficerami na szczeblu lokalnym i krajowym.
Zawsze czujesz się wspierany dzięki zasobom online, w tym systemowi zarządzania nauczaniem, usługom bibliotek internetowych, forom internetowym i Study Skills Plus.
Co będziesz studiować
Opracowany z myślą o służbie funkcjonariuszom policji i personelowi, nasze Współczesne Policja MA daje krytyczne spojrzenie na kluczowe aspekty teorii i praktyki policyjnej. Oprócz rozwijania swoich umiejętności badawczych obejmiesz trzy główne aspekty działań policji: ochronę publiczną; cyfrowy; oraz przywództwo, zarządzanie i zmiany.

Kurs został opracowany w celu rozwiązania kluczowych problemów i wyzwań, przed którymi stoi dziś policja. Korzystając z wiedzy fachowej wielu wydziałów naszego uniwersytetu i wspieranej przez nasz Instytut Policing dla regionu wschodniego, pomoże ci rozwinąć umiejętności krytycznej analizy i metodologii badań, umożliwiając identyfikację, refleksję i krytyczną interwencję w oparciu o dowody polityka i praktyka.

Badając relacje między różnymi dyscyplinami akademickimi i wewnątrz nich, odkryjesz, w jaki sposób można je zastosować w służbie policji zarówno jako organizacji, jak i w jej praktykach pracy, oraz uzyskać wgląd w bieżące priorytety policji. Rozwiniesz także krytyczne zrozumienie kluczowych problemów wpływających na służbę policji w naszym szybko zmieniającym się społeczeństwie, w tym odpowiedzialności policji, skuteczności i wydajności oraz transformacji organizacyjnej.

Pod koniec kursu będziesz dowodzić szeregiem krytycznych technik analizy i ram, które możesz zastosować do problemów i problemów w swoim własnym obszarze policji, z dokładnym uwzględnieniem konsekwencji dylematów etycznych.

Lub, wybierając naszą drogę stypendium badawczego, możesz wziąć tylko pierwszy rok magistra, który obejmuje moduł badawczy (patrz poniżej) i moduł projektu opartego na pracy. Umożliwi to przeprowadzenie małego projektu badawczego we własnym obszarze praktyki zawodowej, przy wsparciu opiekuna naukowego. Dzięki tej opcji możesz zakwalifikować się do PGCert, który możesz następnie uzupełnić do pełnego MA, jeśli chcesz.

Jak będziesz się uczyć
Otrzymasz materiały wykładowe poprzez dostawę online, uzupełnione o dwa dni nauki w każdym trymestrze ciąży. Te sesje twarzą w twarz zgromadzą cię razem z innymi uczniami, umożliwiając dzielenie się swoją nauką, a także dają możliwość indywidualnego nadzoru.

Element online będzie dostarczany za pośrednictwem Canvas, naszego systemu zarządzania nauczaniem, i będzie składał się głównie z wykładów narracyjnych, a informacje zwrotne audio i wideo będą dostarczane przez Adobe Connect i Skype. Będziesz także mieć dostęp do forów dyskusyjnych podczas całego kursu, tworząc społeczność online pracowników i studentów.

Podczas dostarczania online i osobiście będziesz wspierany przez wykładowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie, w różnych dyscyplinach, takich jak policja, kryminologia, socjologia, zdrowie oraz przywództwo i zarządzanie.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/contemporary-policing-ma/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020