Wydawnictwo MA

Poznaj dogłębnie brytyjski i międzynarodowy przemysł wydawniczy. Dowiedz się o różnych aspektach i procesach publikowania tradycyjnego i cyfrowego, od powstania pomysłu po produkcję, kwestie prawne, sprzedaż i marketing.

Nawiąż kontakt z profesjonalnymi wydawcami za pośrednictwem naszych linków branżowych
Otrzymuj najświeższe informacje na temat kluczowych problemów i pojawiających się technologii
Rywalizuj o nasz prestiżowy stypendium Foundation Stationers
Dołącz do branży, która osiągnęła rekordowy rok w 2017 roku, osiągając przychody o 5% do 5,7 mld GBP
Nasz tytuł magistra wydawnictwa zabierze Cię w podróż po nowoczesnej branży wydawniczej, zapewniając niezbędne umiejętności i wiedzę nie tylko do kariery w branży wydawniczej, ale także w wielu innych powiązanych dziedzinach.

Zbadasz, w jaki sposób publikowane produkty i usługi są zamawiane i realizowane, w tym nowoczesne procesy produkcyjne i strategie biznesowe stosowane w celu odniesienia sukcesu w konkurencyjnym środowisku medialnym.

Rozważymy również otoczenie prawne, w którym działa publikowanie, koncentrując się na zarządzaniu, sprzedaży i licencjonowaniu praw do publikacji, a także na szerszych zagadnieniach związanych z publikacją cyfrową, takich jak umowy i negocjacje dotyczące praw.

Mamy powiązania z lokalnymi, krajowymi, a nawet zagranicznymi organizacjami, takimi jak Cambridge University Press, Bloomsbury, Hachette, Hart McLeod oraz Shakespeare and Company w Paryżu. Połączenia te zapewnią ci wiele możliwości nawiązania kontaktów dla twojej kariery, w tym staże, wycieczki terenowe i wykłady gościnne od prelegentów, którzy pracowali przy najlepszych projektach, takich jak Harry Potter i Dziewczyna z tatuażem smoka. Prowadzimy również profesjonalny program mentoringu, który daje szansę znalezienia mentora w branży odpowiadającego Twoim zainteresowaniom.

Jako jeden z naszych studentów MA Publishing możesz także bezpłatnie uczestniczyć w naszych krótkich kursach wydawniczych i marketingowych oraz ubiegać się o nasze roczne stypendia sponsorowane przez Cambridge University Press i Worshipful Company of Stationers.

Ten kurs magisterski został opracowany w ścisłej współpracy z Cambridge University Press i innymi lokalnymi wydawcami, w tym ProQuest i Lutterworth, dzięki czemu masz pewność, że spełnia on profesjonalne potrzeby dzisiejszej branży wydawniczej.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/publishing-ma/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023